1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG - RGH proszę o doradę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Izuna, Marzec 21, 2013.

1. Izuna

Izuna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam xboxa LT 3.0, odpalam gry z dysku aby nie uszkadzać napędu. Ale Mam dylemat.
    1: czy warto przerabiać z lt 3.0 na JTAG - RGH (właśnie, co na czym ta przeróbka polega ?)
    2: czy te gry co nagrałem na lt 3.0 będą działać w razie zmiany przeróbki ?
    3: Czy to prawda że można wtedy grac bez płyty ? Oraz wgrywać DLC ?
    4: W jaki sposób mozna nagrać gry i dlc na dysk i wtedy odpalić (na RGH)

Jeśli palnąłem jakąś bzdurę to mnie poprawcie, bardzo liczę na wasza pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    co do 1 : to rgh jest to przeróbka płyty głównej specjalnym chipem, a czy warto przerabiać, jeśli nie grasz na xbl to warto (nie nagrywasz płyt tylko wrzucasz na dysk ),2: to gry na lt po przeróbce będą spokojnie działać,3 : tak przy rgh grasz bez płyt a przy DLC wymagany jest dysk wewętrzny. 4 : http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-7-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum