JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

matrix55a

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety nie mam teraz fizycznej możliwości sprawdzenia. Dopiero będę mógł sprawdzić w sobotę. Wczoraj pomierzyłem napięcia na cool runner. 3,311V GND--> 3V3 ; 1,631V GND --> B ; 0,4V-1,784V GND-->C ; 1,784V GND-->D ;3,28V GND-->E ;
3,28V GND- F

Po odpaleniu przyciskiem tacki bez zmian

Mógłby ktoś sprawdzić czy mam dobre napięcia na chip'ie byłbym bardzo wdzięczny. Sprawdziłem luty wszystko oki (przy Hana przejście do rezystora ). Poprawiłem CPU_RST. Wcześniej konsola uruchamiała się do 60 sek.
Zdjęcia punktów
.Co jeszcze mogę sprawdzić? Kupować x-nand programator? Bardzo proszę o pomoc.
 
Ostatnia edycja:

januszryba1991

Świeżak
Świeżak
Witam . mam xbox360 w którym ostatnio został wykonany RGH... Konsola do mnie wróciła i chce zagrać na niej w jakąś tam gre np. WRC4
1. pobieram ISO
2. konwertuje w programie ISO2GOD
3. Wpinam pendrive 16gb do konsoli i go formatuje
4. Wpinam pendrive do laptopa i nagrywam zkonwertowany plik gry za pomocą programu horizon do pliku GAMES
5. wkładam pendrive do xbox-a i nie ma gry ??!?!?!?!?!?!?!?!

Ktos moze mi powiedziec co jest nie tak ? prosze mi to wytłumaczyc łopatologicznie jesli czegoś nie zainstalowałem lub zrobiłem źle to chciałbym by ktos mi krok po kroku powiedział co i jak wykonac kopie gry bym mogł bez problemu kazdą inną take w ten sposób włączyć. Pozdrawiam
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niby wszytko robisz dobrze ale pytanie czy masz FSD/Aurora/NXE... ? W oryginalnym dashu powinna się gra pojawić ale w takim FSD bez konfiguracji ścieżki może jej nie widzieć.

Przekonwertowany katalog z grą w GOD możesz wrzucić bezpośrednio do katalogu Content/0000000.... nie trzeba do tego Horizona używać.


PS. Nie nagrywasz a kopiujesz i nie do pliku a katalogu.
 

matiuy

Świeżak
Świeżak
Witam , czy na wersji slim e da się odpalić Linuxa ?
 

Cycu17171717

Świeżak
Świeżak
Cześć, właśnie zakupiłem przerobionego slima a że jestem absolutnie zielony w temacie przerzucania gier potrzebowałbym aby ktoś mi to łopatologicznie wyjaśnił a najlepiej pokazał. Czy znajdzie się ktoś z okolic Łodzi na szybki instruktaż. Oczywiście nie przyjadę z pustymi Ręcami. Info na priv.
 

Ru_uda

Świeżak
Świeżak
Skoro Świeżak, to liczę na odrobinę wyrozumiałości. ;)

Od niedawna jestem posiadaczką Xbox'a 360 i bardzo [!!] mi zależy (tak jak w tytule tematu) na grach z opcją multiplayer, ale nie przed Internet, tylko z możliwością wykorzystania dwóch padów, czy to będzie podzielony/wspólny ekran - nie ma znaczenia.

Chcę po prostu grać ze swoim Facetem. :):)

Z góry dziękuję za wyrozumiałości i liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie Ru_uda.
 

kolek112

Świeżak
Świeżak
Witam zamierzam kupic xbox x i mam do was pytanie czy mój telewizor poradzi sobie z tym czy musze zmienić na lepszy model :)
posiadam LG 42LD550 nie znam sie zbytnio na tym dlatego pytam was :)
chodzi mi głównie o jakosc jak to moze wyglądać w praktyce i input lag
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro Świeżak, to liczę na odrobinę wyrozumiałości. ;)

Od niedawna jestem posiadaczką Xbox'a 360 i bardzo [!!] mi zależy (tak jak w tytule tematu) na grach z opcją multiplayer, ale nie przed Internet, tylko z możliwością wykorzystania dwóch padów, czy to będzie podzielony/wspólny ekran - nie ma znaczenia.

Chcę po prostu grać ze swoim Facetem. :):)

Z góry dziękuję za wyrozumiałości i liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie Ru_uda.


http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=6&TEM=269
 

Marstef

Świeżak
Świeżak
Witam. Na konsoli rgh nie działa kinect i woła mi aktualizacje w związku z tym. Próba aktualizacji do dash 17511 (u mnie obecnie 16547) kończy sie błędem 40A3-4467-1601-0300-C800-0036. Co z tym zrobic?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I ciesz się bo po aktualizacji konsola poszła by na śmietnik, trzeba użyć tego samego dash co masz i zaktualizować jedynie sterowniki. Przeczytaj poradniki na forum, wszytko jest opisane.
 

Marstef

Świeżak
Świeżak
I ciesz się bo po aktualizacji konsola poszła by na śmietnik, trzeba użyć tego samego dash co masz i zaktualizować jedynie sterowniki. Przeczytaj poradniki na forum, wszytko jest opisane.
Pobrałem 16547 i po podpięciu pena pod konsole nic się nie dzieje. Natomiast z aktualizacją do 17511 konsola załączała ją sobie....
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pobrałem 16547 i po podpięciu pena pod konsole nic się nie dzieje. Natomiast z aktualizacją do 17511 konsola załączała ją sobie....
Tak jak Ci wyżej napisał, nie możesz używać wyższego update. Zamiast avatarow wgra update do nand i trup. Pena podłączyć w oryginalnym menu konsoli. Nazwa katalogu $systemupdate lub $$ystemupdate w zależności jak skonfigurowane

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Marstef

Świeżak
Świeżak
Tak jak Ci wyżej napisał, nie możesz używać wyższego update. Zamiast avatarow wgra update do nand i trup. Pena podłączyć w oryginalnym menu konsoli. Nazwa katalogu $systemupdate lub $$ystemupdate w zależności jak skonfigurowane

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Podłączam pena w menu oryginalnym konsoli pod port 1 i 2 i w ogóle nie załącza się aktualizacja, zarówno jak zrobię folder na penie z nazwa na $ i $$..... Macie jakieś pomysły? Bedę wdzięczny
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W dashlaunch w pierwszej czy drugiej zakładce masz opcję coś z update w nazwie, zmień to.
 

Marstef

Świeżak
Świeżak
Dzięki ale właśnie z tej stronki pobrałem. Robie wszystko tak jak na załączonym filmiku ale nie wczytuje.... Jak wejść w ten plik launch?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przenosisz go przez pendrive na PC lub przez FTP lub najłatwiej przez instalator dashlauncha.
 

Marstef

Świeżak
Świeżak
panowie pomogło uruchomienie pliku dashnui.xex - w katalogu $$systeupdate z poziomu konsoli
 

Barek1995x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przymierzam się do rgh. I stąd moje pytanie właśnie co w przypadku jak np. powyżej konsola wyskoczy z informacją o potrzebnej aktualizacji czy to gry z kinect czy zwykłych ?
Martwie się bo już jakieś aktualizacje na.kinect i ogólnie w grach robiłem a jak zaraz wyśle aby mi zrobili rgh to będzie mi to grało?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Systemu nie aktualizujesz w normalny sposób bo konsola zamieni się w cegłę (trzeba przygotować aktualizację pod swoją konsolę). Prawdopodobnie jak masz system z 2016+ to już nigdy nie będzie potrzeby aktualizacji. Samo z siebie się nie zaktualizuję, to zawsze prosi o zgodę.

Aktualizacji sterowniki Kinect i Avatary to błahostka.

W ini wszytko konfigurujesz (najwygodniej użyć dashlaunch).
 

Do góry Bottom