JTAG/RGH Pytania i odpowiedzi :)

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
chyba jak mu swój chip zaniesiesz
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
ty wiesz swoje, ja wiem swoje
 

marcin881231

Użytkownik
Użytkownik
Sorry że jeszcze raz się zapytam, ale nurtuje mnie to pytanie bo dostaję sprzeczne odpowiedzi. Czy zrzut nandu można zrobić przez LPT tak jak jest pokazane How to do the JTAG Hack/Dump NAND/Xell - Se7enSins Forums bo np. nie widzę sensu kupować kabla pod usb za 70zł tylko na raz, a taki programator jak w linku mogę zrobić nawet teraz z części które mam w domu. Płytę główną mam jaspera. Bo właśnie nie wiem w którym momencie nowy dash pali e-fuse. Proszę o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam.
 

ZiK

Użytkownik
Użytkownik
Gość który zawsze mi przerabiał i nie odpieprzał fuszerki sam zaproponował mi dzisiaj 150 zł
Dobra cena widocznie gosc ma duzo wolnego czasu. Jakby ktos chcial to w tygodniu bede mial czipy koszt montazu 250pln
 

SIEDZE

Banned
Co z moim pytaniem o przenoszenie konta i GS ?
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
malo kto ci zrobi za 200 zł

ja bede robił za 250 zł chipy w drodze.....
Zobaczymy kto ci to kupi jak konkurencja będzie robić za 200 i mniej, zresztą Chris ci napisał i jakbym brał to na pewno nie u ciebie, wiesz czemu ?, bo to rynek ustali cenę, a nie zdanie jednego przerabiacza, który już wie lepiej niż wszyscy i kończy zdanie trzema kropkami.
 

bartek049

Użytkownik
Użytkownik
Sorry że jeszcze raz się zapytam, ale nurtuje mnie to pytanie bo dostaję sprzeczne odpowiedzi. Czy zrzut nandu można zrobić przez LPT tak jak jest pokazane How to do the JTAG Hack/Dump NAND/Xell - Se7enSins Forums bo np. nie widzę sensu kupować kabla pod usb za 70zł tylko na raz, a taki programator jak w linku mogę zrobić nawet teraz z części które mam w domu. Płytę główną mam jaspera. Bo właśnie nie wiem w którym momencie nowy dash pali e-fuse. Proszę o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam.
Dobre pytanie czy można wykorzystać kabel LPT do zrzutu pamięci nand od starego jtag'a???
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak, nand mozna odczytywac pod lpt z kazdej kosoli bo wszystkie maja te same punkty.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
wolalbym zaplacic wiecej osobie ktora sie na tym zna niz komus kto dopiero sie uczy.a zaraz zacznie sie placz na forum ze konsola umarla przez domoroslego fachowca.za kogos wiedze sie placi

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

bartek049

Użytkownik
Użytkownik
Zatem jeśli nam się nie rozchodzi o czas zrzucania dumpu to poco wydawać 70zł jeśli taki kabel można zrobić samemu za ~10zł;]
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
malo kto ci zrobi za 200 zł

ja bede robił za 250 zł chipy w drodze.....
na jakich chipach?
 

bychuuu

Użytkownik
Użytkownik
W sumie z przesyłką wyjdzie 300zł. I do 2013/14 święty spokój.
 

dwfpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Inni czekają na swoje chipy chwaląc się i gadając bajki o różnych rzeczach, a my już je mamy i robimy ;) Jutro w planach programowanie Glitcher'a i końcowe testy.



 

bychuuu

Użytkownik
Użytkownik
A cenę jaką macie?
 

PaRaDzIqS

Użytkownik
Użytkownik
to ja czekam az ktos w szczecinie takie cuda bedzie robil :p
 

dwfpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cena RGH to 250 PLN, zrobione porządnie na Matrixie, będzie działać :)
 

SIEDZE

Banned
Tylko ze matrix wolny jest...
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
ewenement znawco od siedmiu bolesci gdzies cos przeczytasz i opowiadasz bzdury.masz matrixa ze sie wypowiadasz?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Zobaczymy kto ci to kupi jak konkurencja będzie robić za 200 i mniej, zresztą Chris ci napisał i jakbym brał to na pewno nie u ciebie, wiesz czemu ?, bo to rynek ustali cenę, a nie zdanie jednego przerabiacza, który już wie lepiej niż wszyscy i kończy zdanie trzema kropkami.

Daj niech ci zrobi za 150 zl tylko potem nie pisz do mnie zeby ci uratowac konsole..

Poza tym sam matrix kosztuje koło 100 zl wiec za 150 watpie ze ktos ci zrobi...

Zrzut nandu po lpt trwa bardzo dlugo...


Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

dwfpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Ewenement: gdzie o tym czytałeś? Na Onecie? :) Sprawdź sobie na infinitymod.com timingi i dopiero będziemy gadać.
 

Do góry Bottom