1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jtag/rgh-pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bonus4848, Listopad 10, 2012.

1. Bonus4848

Bonus4848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wiem że jest pare tego typu tematów ale byłbym wdzięczny gdybyście udzielili mi paru odp.
    Na zimę chciałbym sobie kupic nowego xboxa slim i zrobić do niego jtag/rgh.
    Teraz pare moich pytan:
    1.jaki dysk twardy najlepiej kupić ,aby podłączyć go zamiast napędu (ale mniej niż 2 tb bo się nie zmieszcze w budżecie ;p)
    2.u kogo z forum najlepiej zrobić przeróbkę? (myslałem nad użytkownikiem eslord) czy to dobry wybór?
    3.Czy na tych nowych slimach da się zrobic rgh (bo cos mi się obiło o uszy że najlepsze konsole na rgh to te które posiadają płytę główną jasper a z tego co wiem to te nowe slimy owej płyty nie mają)
    Sory za ten bałagan w temacie ale dopiero się wkręcam w rgh
    Za pomoc z góry dziękuje.Pozdrawiam ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: jtag/rgh-pytanie

1. 3.5" na usb
    2. Oczywiście, jest jeszcze dexter, akir, boby2pc, każdy jest dobry, obojętnie u kogo przerobisz
    3. Na każdej zrobisz ważne żeby rady nie był wyższy od 14719

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli szukasz przeróbki, załóż temat w tym dziale lub szukaj odpowiedniej osoby.
    Usługi
    Jest dość dużo osób przerabiających konsole na tym forum ale tylko garstka sprawdzonych i zaufanych fachowców.
    Nie będę nikomu robić reklamy, poczytaj w kilku tematach a na pewno znajdziesz osobę godną polecenia.
    Radzę najpierw zasięgnąć języka niż później wracać na forum i płakać że coś nie działa a fachowiec odmówił dalszej współpracy.

5. Bonus4848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Mateusz002000

Mateusz002000 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zachodniopmorskie
    1. A nie lepiej dysk 2,5" około 1TB i włożyć w oryginalną obudowę Xboxową? Mi się zdaje że tak wygodnie, napęd mimo wszystko się przydaje.
    2. Tu niestety nie wiem.
    3. RGH zrobisz na każdym Xbox z dashboard poniżej 14719

Ale przed przerobieniem radzę Ci jeszcze poczytać o RGH, dowiedzieć się co to Freestyle Dash, co to XeXMenu, DashLaunch, poczytać o FTP, itp.

7. Bonus4848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i mam jeszcze jedno pytanko czy po rgh mógłbym pograc przez neta np w pes'a 13 (oczywiscie bez ryzyka że mnie zbanują) bo słyszałem coś że do tego są jakieś scpecjalne linki czy cos w tym stylu ? ;D

8. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Odp: jtag/rgh-pytanie

Przez Xbox Live nie da rady, bo od razu dostaniesz bana, gdy tylko się połączysz. Jeśli gra obsługuje system link to wtedy możesz pograć w multi łącząc się przez specjalny program np. xlink kai

Tapnięte z Galaxy Ace

9. Bonus4848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jest taka opcja np. kupuję xboxa z pes 2013 gram sobie w pes'a online dajmy na to przez 2 miesiącę (przez ten czas odkładam kasę na rgh) i po 2 miesiącach przerabiam konsole na rgh bez żadnych konsekwencji ;p? w skrócie czy jeżeli wczesniej gram na nieprzerobionej konsoli online to czy pozniej moge ją bez konsekwencji przerobić ;p?

10. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak podepniesz się pod neta to pociągniesz aktualizacje z najnowszym dashem.
    Jednym słowem stracisz możliwość RGH na chwilę obecną.

Pozdrawiam !

11. Bonus4848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha ok dzięki ;p szkoda bo chciałbym spróbować sił w lidze pes'a ale jakoś bede musiał obejść się bez tego ;p No nic bardzo wszystkim dziękuje za udzielenie szybkich i konkretnych odpowiedzi ;p

Poleć forum