1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag/rgh ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Solren, Listopad 6, 2012.

1. Solren

Solren Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam xboxa 360 przerobionego na lt 3.0 (Przynajmniej tak myślę bo fifa 13 mi idzie).Mam również Jtag albo rgh ale nie wiem jak to sprawdzić jedyne co wiem to ze mam chip.
    I tu moje pytanie jak nagrać gre na pendrive 16 gb która ma 2 dvd a 1 dvd ma 9 gb .Nie wiem jak do tego się zabrać i wiem że mam taki 1 program XeXmenu1.1 i 2 FreestyleDash.
    Nagrywałem jedynie gry na płytę i pendrive ale 1 dvd i max miało 9 gb
    A i jeszcze 2 pytanie czy da się z pendrive zainstalować gre na dysk twardy w konsoli tak żeby jak klikasz szybkie uruchamianie tam jest ta gra

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Jtag/rgh ??

Bedzie widoczna w freestyke dash jewli skopiujesz ja w miejsce gdzie ustawisz w opcjach content

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. TakenAway

TakenAway Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przy jtag/rgh sprawa z wrzucaniem gier jest banalna. Najprościej chyba będzie załadować .iso w programie iso2god, taka operacja przerobi Ci grę iso na grę w formacie GOD. Po przerobieniu, w wybranym przez Ciebie miejscu pojawi się folder przykładowo o takiej nazwie 4D5309C9, wrzucasz go na pendrive i z poziomu xex menu kopiujesz go z pendriva na hdd konsoli. To samo robisz z drugą płytą, jeśli masz najnowszą wersję freestyle dasha to nie będzie problemu ze zmianami płyt, bo fsd ma wbudowaną taką opcję i kiedy skończysz dvd1 sam przełączy na dvd2. Możliwe, że do auto swapa dvd, będziesz musiał zrobić scieżkę gry w takim stylu
    HDD:\XBox360\The Witcher 2\Disc 1\--i tu wrzucasz folder dvd1 z "dziwną nazwą"
    HDD:\XBox360\The Witcher 2\Disc 2\--to samo co wyżej tyle że dvd2

Są to tylko przykładowe ścieżki ^^

Przy formacie GOD można się pozbyć z obrazu .iso tzw powietrza, wystarczy wybrać opcję full iso rebuild i po takiej akcji gra zamiast 8gb może zajmować nawet 3gb zależy ile właściwej gry jest na dvd ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum