1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG w konsoli i napiecie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez muniek131, Luty 6, 2010.

1. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Witam!
    Pisałem już podoby temat, ale za dużo się nie dowiedziałem. Otoż mam pytanie czy da się zrobić JTAG na konsoli z kernelem 8995 (tym najnowszym)? Chodzi mi tylko o ty, żeby móc odpalić na konsoli dodatki do gier DLC. Proszę o odpowiedź ;)
    Mam jeszcze jedno pytanko co do zmniejszenia napięcia na wentylatorach, bo mam podłączone do 12V (zasilane z pinów pod gniazdem zasilania konsoli). Jak mam podłączyć tranzystor (chyba tak?) A 7808, żeby to napięcie zmniejszyć do ~9V?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    odnsonie jtaga to sie nie da
    odnosnie rezystora to sorry ale nie wiem

4. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Poczekam na wypowiedzi innych.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Udzie, wezcie sobie to zanotujcie - NIE DA SIE PRZEROBIC NA HOMBREW KONSOLI Z DASHEM WYZSZYM NIZ 7371! Kiedy sie da i czy wogole sie da - nie wiadomo.

Wczytywanie...

Poleć forum