1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag? XBR? Co to i z czym się to je?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mieloNasty, Lipiec 29, 2011.

1. mieloNasty

mieloNasty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grodków
    Ostatnimi czasy zacząłem się zastanawiać, czy przerobić xkloca. Wiedziałem, że istnieje coś takiego, co umożliwia granie w gry z konsolowego dysku, ale nigdy nie wiedziałem jak to działa. Trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje po polsku, może tutaj mi ktoś wytłumaczy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wkładasz płytę do napędu, instalujesz i grasz z dysku. Oczywiście nie o to Ci chodziło, ale źle skonstruowałeś pytanie. Na jtagu można grać z dysku zewnętrznego bez płyty w napędzie. Od razu wspomnę, że trzeba mieć stary dash, nie pamiętam numerku, ale takie xboxy, trafiają się coraz rzadziej.

4. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Podczas uruchamiania konsoli, JTAG eksploatuje lukę. Dzięki temu możliwe jest odpalanie niepodpisanych aplikacji. Można podłączyć dowolny dysk zewnętrzny do 2 TB, grać z niego w gry bez wkładania płyty, odpalać DLC, pełne wersje gier arcade, uruchamiać homebrew, custom dashboard (np. Freestyle Dash) i instalować Linuxa. Możliwa jest regulacja obrotów wentylatora, wgrywanie ubrań dla awatarów oraz używanie trainerów (spatchowany plik wykonywalny - default.xex).
    JTAG = brak live, ale można grać poprzez link z innymi osobami posiadającymi taką modyfikację.
    Aby zrobić JTAG trzeba mieć dasha 7371 lub niższego oraz konsola musi być wyprodukowana przed 15 czerwca 2009.

5. Dynamic

Dynamic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale pamietaj jak przerobisz swojego iksika to niebedziesz mogl grac w necie ;] Pozdrawiam

6. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Można grać na necie.
    Jeśli przy gow3 / forza4 nie będzie fali banów to znaczy, że ms doszedł do wniosku że przy poprzednich banach stracił więcej niż tego oczekiwał i bardziej opłaca się im nie banować tysięcy ludzi którzy kupują golda

7. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Nie chodzi tu o zwykłą przeróbkę jaką jest flash napędu, tylko o JTAG. MS banuje takie konsole do 10 minut.

8. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    sratatata , ban na JTAG'u murowany w momencie.. Coś o tym wiem ;-) ..... Grać live można , lecz nie na XBL.

Wczytywanie...

Poleć forum