1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag xbr i aktualizacja w grze

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez eiooo, Listopad 21, 2010.

1. eiooo

eiooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nastepujacy problem, sciagnalem sobie nowego nfs przerobilem jak wszystkie gry programem iso2god i wrzucilem na dysk mojego xboxa i problem w tym ze gra sie nie chce uruchomic gdyz wola o aktualizacje, macie pomysl jak rozwiazac ten problem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kazek76

kazek76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    RYBNIK
    Przejść na freeboota 12611?

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Nie przerabiaj do GODa tylko użyj Isoextract. U mnie tak działa, Freeboot na 12611 + FSD. NFS, nowy Assasin, wszystko ok...

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zmien XBR na Freebota - 100 % razy lepszy.
    Na freebocie powinno ruszyć

6. eiooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bardzo chetnie tylko nie wiem jak. Nie ja wgrywalem sobie xbr i ostatnio po otwarciu xa widze ze mam przyspawane wszystkie kabelki ale nie mam zadnego kabla przyspawanego. Nie wiem jak go przyspawać, i jaki kabel no i jak zmienic na freeboota'a niestety tez nie.

7. kazek76

kazek76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    RYBNIK
    Nie musisz lutować, możesz wgrać przez xella z pendrive. Obraz przygotowujesz np. prostym programem Jtag Tool 2.20 | Xbox 360 Scene
    Wystarczy dać oryginalny NAND + klucz CPU - odpowiednio nazwać plik wynikowy (updflash.bin chyba) wgrać na pena i uruchomić xella.
    Po szczegóły najlepiej do google się zwrócić

8. edgorek

edgorek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    mam najnowszego freeboota,ale nfs mi się wiesza. Zarówno z dysku jak i z płyty.Co jest nie tak? Może ktoś coś poradzi?

9. eiooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie posiadam oryginalnego Nand klucza cpu tez nie ;/

10. eiooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej poradzilem sobie i mam juz freeboota 12611 ale teraz mam problem gdyz wszystkie gry ktore predzej mialem wrzucone, dzialaja tak jak powinny lecz nfs niestety nie i wyskakuje komunikat "Nierozpoznana plyta, nie mozna odczytac plyty"

11. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Wypakuj iso do xex (xbox360ISOExtract), nie rób GOD. Odpalisz gre za pomoca freestyle dash. Którego zresztą możesz ustawić aby odpalał się na starcie konsoli. Robisz to za pomoca dashlaunch. wszystkie programy dostepne na xbins. "How to" oczywiście google lub topic na forum o fsd.

12. eiooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    poradzilem juz sobie zainstalowalem dash launch 2.06 ktory sciaga te zabezpieczenia AP 2.5 i wszystko chodzi jak nalezy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum