1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag, Xexmenu i XBLA. Problem!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TriggerX, Sierpień 16, 2012.

1. TriggerX

TriggerX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam XBoxa z Jtag.Ostatnio zainstalowałem sobie Xexmenu i mam takie pytanie, czy da się jakoś zainstalować gry XBLA tak aby były wyświetlane w Xexmenu. Do konwertowania "zwykłych" gier używałem programu XBox360 Iso Extract ale gier XBLA nie da się nim "przerobić".
    Może znacie jakiś inny program który to umożliwia, albo inne rozwiązanie tego problemu.
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    XBLA nie trzeba konwertować, katalog z grą po wypakowaniu wrzucasz do swojej biblioteki gier i po restarcie konsoli i przeskanowaniu przez FSD gry pojawią Ci się w spisie. Jeśli ta droga u Ciebie nie zadziała to wrzuć gry XBLA do Content jak DLC - to jest drugi sposób na XBLA.

4. Rusłan Bahrutdinov

Rusłan Bahrutdinov Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Przerobilem plik ISO. na GOD. Byl to Triple Pack XBLA (Limbo, Splosion Man i cos jeszcze). Wrzucilem folder do HDD:Content/0000000000000000/.
    Chce odpalic gre ale nic sie nie dzieje, czy cos zrobilem zle?
    Help prosze bo ledwo go sciagnalem z teorentow bylo prawie zero liczersow i seed'ow.

5. TriggerX

TriggerX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wrzuciłem te gry na dysk ale Xexmenu nie chce mi ich otworzyć. Może to ma być jakiś konkretny folder?

-=SETH=- // HDD:/Content/0000000000000000/

-=TriggerX=-Przeniosłem gry do /Content/0000000000000000/ ale xexmenu nadal ich nie pokazuje.

-=TriggerX=-Problem rozwiązany. Dziękuje wszystkim którzy starali się mi pomóc.

Wczytywanie...

Poleć forum