1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez klocki22, Luty 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. klocki22

klocki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam wszystkich .
    Jestem ciekawy czy będzie opcja lub jest jtag'u konsol powyżej grudnia 2009 , bo na pewno znajda sposoby na wersję lite .
    Jestem ciekawy dlatego bo nie mam zbytnio pieniążków na nowy napęd liteon v2 i przeróbkę jego ponieważ spaliłem go przy próbie wgrania LT+ źle włożyłem wtyczkę od zasilania i paf dymek poleciał ;/ .
    Proszę się nie śmiać ani nie pisać żadnych facepalm itp ponieważ jestem bardzo tego ciekawy przeleciałem cale to forum i nic nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jak jesteś ciekaw to poczytaj co nieco o JTAG na róznych stronach typu xboxhacker.net ... i niestety zawiedziesz się kolego :)
    nie masz pieniążków na flash litka ? ojej, to na JTAG tym bardziej nie będziesz mieć :) to nie jest wsadzić płyte/pendrive i gotowe.

widać musisz się wiele nauczyć ...

4. klocki22

klocki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Gościu co cie to obchodzi czy mnie stać czy nie ? To moja sprawa ..
    Ale po za tym na 100% kiedyś będzie możliwość Jtagu Slima .

5. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Co? Na jakiej Podstawie tak Uważasz? Jtag to Ingerencja w NAND Konsoli, który od 15 czerwca 2009 jest tak Wlutowany w płytę główną Xboxa że nie dostaniesz się do niego bez Zniszczenia samej płyty, A każdy Dash Powyżej wersji 2.0.7371.0 pali ścieżki dostępu do NAND'u na każdej Konsoli wyprodukowanej przed 15 czerwca 2009. Na Slimie JTag'a NIE BĘDZIE NIGDY !!! Gościu ;-)

6. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Podziwiam ludzi, ktorzy wkladaja zle wtyczke od zasilania...

7. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    warszawiak :>

1. widać, że Cie nie stać bo sam sie do tego pchałeś. Do tego źle wtyczke wsadziłeś, przecież nieda sie na luzie wsadzić źle wtyczki :D na chamca :D ;)
    2. jtag na konsoli slim narazie niema, i prawdopodobnie długo nie będzie :) o ile w ogóle bedzie ^^
    3. o jtag na FAT xbox360 z datą produkcji po 20 czerwca 2009 zapomnij. Spatchowane CB + zapewnie dash8955, który pali efuse :) chyba wiesz o co mi chodzi Gościu ? :)

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bez zniszczenia płyty się nie da? Czy ty widziałeś kiedykolwiek płytę główna? domyślam się że nie. Piszesz w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia. W nowszych produkcjach CB jest wyższe, update zaś pali EFUSE. Więc nie ma cpu-key bez tego zaś nie odszyfruje się danych. Czemu miało by nie być hardwarowej modyfikacji? To jest pewne że zrobią bo została tylko ta konsola na rynku jako nie złamana

Po co go wyśmiewać? Wystarczy mu chyba że spalił napęd.

Skontaktuj się zemną podeślij dvd-key bo rozumiem że go masz(zarób trochę $), dostaniesz nowy napęd/elektronikę. Nawet jakby był jtag na twój sprzęt to i tak sobie nie poradzisz z tym więc tak czy siak będziesz potrzebował kasę.

9. klocki22

klocki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    akir Dziękuję za wyrozumiałość chociaż jeden porządny w tym temacie ;) , jestem na etapie zarabiania ;)

10. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie umiecie kulturalnie podyskutować tylko jedni udowadniają wyższkość koła nad kwadratem.... Temat zamykam a za podziwianie użytkownika bgszef dostaje WARN!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum