1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JungleFlasher a DVD KEY? - Czy "key" idzie w "świat"?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hamerpl, Maj 23, 2010.

1. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Mam takie małe pytanie, teraz do modowania (lepsza nazwa) używa się JF, częściej (przynajmniej ja do każdego napędu oprócz v2) jadę na JF, porty SATA mam Intela (które oNIEBOlepiej się sprawują niż porty VIA, i tutaj można obalić urban legends, nie ma potrzeby kasowania sterowników, instalowania czegoś tam, a całość pięknie działa na Windows 7)

JungleFlasher tak pamiętam bo obecnie ma mam nić do przerobienia i logów nie mogę zczytać, po sczytaniu keya czy to hitachi czy liteon, JF wysyła coś do ich bazy? I nawet jak dobrze pamiętam jest komunikat w logu i zawsze Firewall się mnie pyta czy ma dopuścić aplikację do wysyłania pakietów, i tu nie chodzi o czat ani o opcje Donate..

Wsumie wg mnie np mogło by tak być ze keye są zapisywane jakoś na serwerach nie zależnych, w końcu lepiej z odzyskaniem,
    a druga sprawa zawsze Microsoft może zdobyć dane z tych "serwerów" i wtedy coś czuję spadła by im sprzedaż.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ecshop310

ecshop310 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    MyECStar.com is The Global Product Sourcing Experts

[​IMG]MyECStar.com is a Leading Worldwide Wholesaler. We offer thousands of quality wholesale and dropshipped Brand Name Products directly from China with FREE SHIPPING. Start your wholesale sourcing here today to experience the best service and fast shipping - Wholesale Electronics, Jewelry, Gifts, Cellular Phones and Accessories, General Merchandise, Apparel-Clothing & Fashion Accessories, Health and Beauty Products and much more... [​IMG][​IMG][​IMG]

Wczytywanie...

Poleć forum