1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JungleFlasher nie wykrywa dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kiler583, Listopad 12, 2012.

1. Kiler583

Kiler583 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Moj napęd to Liteon DG-16D2S-09c 83850c. Zasilanie podpialem pod konsole a kabel SATA pod miejsce na płycie głównej, wyłączyłem wymuszanie podpisów sterowników, na PC mam win7 32bit.

W logach mam
    portio32.sys Driver Installed
    portio32.sys Driver Started, thanks Schtrom !

Ale dysk sie nie wyświetla ;/

Na konsoli na początku miałem LT 1.6 ale zaktualizowałem dasha na ten najnowszy i gry przestały działać ;/ może to przez to ?
    Według dokumentacji JungleFlashera do 83850c v1 nie trzeba proby wystarczy ten trick z tacką czy zle zrozumiałem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: JungleFlasher nie wykrywa dysku

Zle zrozumialeś, tylko probe. Masz 0251 po update dasha

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. Kiler583

Kiler583 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A faktycznie nie przeczytałem tej notki ;/ A domyślacie sie może dlaczego nie widzi tego dysku?
    na płycie głównej mam Nividia nForce 430 MPC

Problem rozwiązany można zamknąć ;)

1.Nie pisz post pod postem. Od tego mamy opcję edycji.
    2. Jeśli rozwiązałeś swój problem to podziel się nim z innymi :)
    //Laki88

@edit

1. Nie zauważyłem opcji edycji sorki ;)

2. Pojechałem do użytkownika forum: gruby33 który wgrał mi najnowszy iXtreme w jakieś 5/10 min i wszystko chodzi idealnie ;)

Więc jakby ktoś chciał przerabiać xboxa w okolicach WaWy to polecam http://flashxbox.pl/

Wczytywanie...

Poleć forum