1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JungleFlasher nie wykrywa Samsunga

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez noname, Listopad 23, 2010.

1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Dzisiaj chciałem odczytać swój klucz napędu z Samsunga, ale JungleFlasher v0.1.75 Beta (152) nie wykrywa go.

Co robię (tak jak w tym poradniku: http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html )

1. Włączam PC (z odłączonymi napędami).
    2. Włączam konsolę (z odłączonym napędem).
    3. Wysuwam ręcznie tackę do połowy.
    4. Podłączam sata z PC do Xboxa.
    5. Włączam JungleFlashera.

Flasher wykrywa tylko na jednym porcie dysk twardy a napędu nie. System Windows także nie wykrywa żadnych nowych urządzeń.

System to Windows 7.
    Płyta główna: GIGABYTE GA-G31M-S2L | P

Zmieniałem porty sata w pc na inne i nadal to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    odczytaj klucz w DOS-ie DosFlashem 1.8

a poza tym w punktach masz źle najpierw odpalasz JF a póxniej
    podłączasz sata do napedu

4. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeszukałem forum i nie znalazłem poradnika z komendami DosFlash. W jaki sposób odczytać klucz w tym programie?

Najpierw odpaliłem JF, później podłączyłem napęd i nadal nic nie wykrywa napędu. Windows również, tak jakbym nic nie podłączył do komputera :(

//UPDATE

Włączyłem konsolę, włączyłem komputer i działa. Żadnego kombinowania z tackami itp. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum