1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Just Cause 2 - Wasze opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez karol5589, Maj 3, 2011.

1. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Witam, planuje zakup Just Cause 2 . Tylko niewiem czy warto na nia wydawac pieniadze. W recenzjach wydaje si byc przyjemna. ;) Jakie sa Wasze opinie o tej grze. ? ( Pytanie kieruje do wszystkich tych, ktorzy grali w ta gre ) Pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
  4. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    A ja Ci powiem że warto, coś w stylu GTA, bardzo mi się podoba i jak będzie przechodził dużo misji pobocznych (które nawet są ciekawe) to pograsz sobie kilkadziesiąt godzin.

5. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Gra jest super coś ala gta ale z większym humorem. Gra jest długa i naprawde jest w niej co porobić. Polecam

6. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest to jedna z najbardziej niedocenianych gier. Gra przepiękna jak na sandboxa, przyjemna w graniu i posiada fajny humor. Ja polecam.

7. siabuba121

siabuba121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gralem pare godzin ale wedlug mnie nie warta mojego czasu takie gta tylko bardziej rozwalanka

8. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli chodzi o fabułę to nie ma co o niej pisać bo to najsłabsza część gry. W ogóle się nią nie zajmujcie ważne jest to co robimy poza misjami, rozwałka!! I o to w tej grze chodzi. Jeżeli ktoś się lubi bawić to naprawdę warto polecić tą gre.

Wczytywanie...

Poleć forum