1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Just Cause 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szoch, Marzec 5, 2010.

1. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Premiera zbliza sie wielkimi krokami ,na razie mamy okazje pograc w demo .Ja osobiscie pogralem juz 30min i gra po prostu skradla moje serce . Czekalem na dobra gre ,a w tym momencie czekam na zajeb****ta gre. Grafika cudna mozna sie na nia zapatrzec. Model jazdy i fizyka zniszczen tez bardzo mi sie spodobala. Szkoda ze w demie nie ma okazji poplywac motorowkami itp. ani polatac samolotami itp. Mamy to rejony pustynne ,a w oddali widac tropikalne dzungle i zasnierzone szczyty wielkich gor. W tej grze jest tyle mozliwosci ze nie pozwoli sie nudzic na dlugo.

Czekam na wasza opinie co do dema ,a pozniej co do pelnej wersji. Dla mnie bedzie to chyba gra Marca ,choc jest jescze Bad Comapny w ktore nie galem ale mam niedlugo zamiar i Final Fantasy w ktore tez chce pograc. Nie zapominajmy jeszcze o Metro 2033, ale dla mnie jednak numerem jeden bedzie Just Cause .Samo demo daje duzo zbawy a co dopiero pelna wersja:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ForEver4

ForEver4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zapowiada się jedna z lepszych gier tego roku.

4. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już się nie moge doczekać pełnej wersji.Jedynka była nawet niezła tylko ,że słabe misje i nie podobała mi się jazda samochodami.Mam nadzieję ,że w 2 tak nie będzie.
    W końcu i tak prawie nie jeżdżę samochodami hehe :p
    Powiedzcie , jak tam demo ? fajne ?

5. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Wprawdzie nie gralem w pierwsza czesc, ale druga zapowiada sie bardzo ciekawie. Demo sciagnalem z czystej ciekawosci, ale po paru minutach zrobilo na mnie duze wrazenie. Wciaga jak bagno, a to tylko pol godziny zabawy :)

Osobiscie czekam na pelna wersje...

6. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Ta gra jest kozacka, samo demo mimo, że można grać tylko 30min jak się wyleci poza wyznaczony teren ale mimo tego ograniczenia jakoś nie mogę się oderwać od tego dema a co dopiero jak już wyjdzie pełna wersja :)

7. ALMI

ALMI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    szoch można latać helikopterami jest najbliżej miejsca gdzie się startuje (najbliższa baza komunikacji tej wyspy) Samolocik też jest w pierwszym wyścigu.
    Mi się spodobała grafika i realizm wody oraz nurkowanie, najlepsze ze wszystkich gier,
    szkoda że troche nudnawe bronie i nieciekawie brzmią- podobnie jak w Mercenaries 2.
    Grafika na najwyższym poziomie, ale cienie głównego bohatera są już tragiczne (same kwadraty). Do tego odkryłem kilka dziwnych bugów na spadochronie, które pewnie zostaną jeszcze dopracowane. Jeśli Just Cause 2 będzie miał ciekawą fabułę to będzie niezłe. Ale na razie o fabule wiem mało. Jeśli fabuły nie bedzie to gra i wszystkie akrobacje nam się bardzo szybko znudzą.

8. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  9. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja dzisiaj oglądałem filmiki z dema no to muszę powiedzieć ze w demie jest dość sporo bugów i niedociągnięć, ale mam nadzieję że do premiery naprawią to : P ale i tak nie mogę się doczekać tego tytułu bo uwielbiam tego typu gry

Wczytywanie...

Poleć forum