1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Just cause 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zaton94, Maj 23, 2010.

1. zaton94

zaton94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. Mam zamiar zakupic te gierke. Co mozecie ciekawego o niej powiedziec? I jakie są minusy? czy lepiej za te cene wziasc bad company 2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. morty79

morty79 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    szczecin
    lepsza według mnie jest bad company 2

4. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie porównuj fpsa z grą TPP, Just cause 2 "wielka piaskownica nieograniczonych, możliwości", jak najbardziej polecam

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Polecam, właśnie sobie z kolegą pykamy :). Najlepsze w tej grze jest to, że zawsze jest coś do 'roboty'.

6. badzik15

badzik15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam w 100% Just Cause 2, bardzo dobra gra na wiele godzin zabawy, ciągle można coś znaleść do roboty

7. morty79

morty79 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    szczecin
    ale bad company2 jest super

8. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    na rynku jest demówka, zobacz sobie :)
    jeśli lubisz sandboxy to bierz

9. dzerry

dzerry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nie grałeś w Just Cause 1 to w ciemno bierz 2ke ;) a jeśli grałeś, to za wiele po za nowa grafika i kilkoma nowymi gadżetami nie uświadczysz i możne Cie szybko znudzić :p

10. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Mnie się wogóle nie podoba bierz BF:BC2

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja polecam Just Cause 2. Tak jak pisali mnóstwo możliwości, a latanie na spadochronie to mistrzostwo świata. Poza tym fajnie się zwiedza okolice, bo jest bardzo zróznicowany klimat, od gorącyh plaż, przez miasto kończąc na wielkich zaśnieżonych górach.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    !@#@#%$!@$# !@#!@#$!@@$$% Ktoś pyta się was o zdanie o grze TPP a wy Fps dajecie zamknijcie swoje mordy w kubeł i wypad

Jak dla mnie Just cause 2 jest nawet dobry kupuj można nawet fajnie się pobawić.

13. ing00

ing00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŚŚ
    Nie jestem fanem TPP (np w GTA IV gralem 40 min i mi sie znudzilo) to Just Couse 2 strasznie przypadlo mi do gustu, jak najbadziej do zaakceptowania, wiele motywow jest bardzo fajna. Jesli lubisz klimaty jakie panuja w JC2 to bierz, napewno sie nie znudzisz zbyt szybko.

14. kang

kang Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolego więcej luzu. Pierwszy post to właśnie dylemat nad zakupem gry TPP lub FPP, więc nie wiem o co te nerwy. Chyba wakacje by ci się nadały.

Co do tematu to obie gry niestety są warte polecenia. Obie przeszedłem i z czystym sumieniem mogę polecić. Jeżeli masz możliwość to spróbuj załatwić sobie demówki i ocenić co Ci bardziej pasuje.

15. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    a więc tak, fabuła w obu grach nie zachwyca, to fakt. BC2 to świetny fps, ja za takimi nie przepadam więc dużo czasu mi zajęło przejście tej gry. brak swobody latania po świecie itp to lipa,a niby nie ma korytarzyków, ale wystarczy wyjsc poza misję, aby zostać dezerterem i zginąć. fakt, w grze jest świetny model zniszczeń i fajna polska wersja.

Just Cause 2, ogromny świat, swoboda działania przez cały czas, masa zabawy, tricków, wyczynów kaskaderskich i wszystkiego co widziałeś na filmach lub sobie wymarzyłeś. gra ma słabą linię fabularną, ale co z tego ? skoro można się tak świetnie bawić, to wg. mnie wybór jest prosty. W Just Cause 2 chodzi o totalną demolkę, a że wszystko dookoła się niszczy i to w bardzo ładny sposób, nie jest to wielki problem, a świetna zabawa ! ostatnimi czasy z nikim się tak dobrze nie bawiłem w grach, jak z Rico ;) polecam JC2, na prawdę warto, jesli chcesz się pobawić i zrobić coś niesamowitego, zapierającego dech w piersiach, nie do zrobienia w innych grach ;)

pozdro !

16. linchpin

linchpin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Są jakieś kody na wersję xboxową? Gra już mi się lekko nudzi i chciałbym ją jeszcze jakoś urozmaicić :) Znalazłem tylko kody na wersję PC.

Wczytywanie...

Poleć forum