1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Just Cause 3 działa w rozdzielczości 1080p na PS4 i 900p na XONE

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Cieszyliśmy się już, że kolejne gry na Xbox One działają w natywnej rozdzielczości 1080p. Niestety okazuje się, że ten wynik nie jest wcale regułą na platformie Microsftu. Kolejny głośny tytuł na XONE musi zadowolić się niższą "rozdziałką".

Tym razem nie najlepsze wieści przynosi ekipa Avalanche Studios. Deweloperzy ujawnili, że Just Cause 3 działa w natywnej rozdzielczości 1080p na PS4 i 900p na Xbox One.

"Zrobiliśmy tyle rzeczy z fizyką gry i efektami specjalnymi, że jesteśmy przekonani, że każdy będzie się ogromnie cieszyć rozgrywką, niezależnie od platformy, na jakiej gra" – wyjaśniał Roland Lesterlin w rozmowie z GamingBolt.

Inny świeży tytuł, który działa w 900p na XONE to Need for Speed O ile twórcy exclusive'ów na hardware Microsoftu nie mają większych problemów z zapewnieniem nam 1080p (choć warto przypomnieć, żę Halo 5 wykorzystuje dynamiczne skalowanie rozdzielczości), to niestety cały czas inaczej jest z multiplatformowymi tytułami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    I tak z chęcią kupię i zagram na XO :)

4. Hasted

Hasted Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czyli xonę kolejny raz ssie. A mówili że gddr 5 nie jest potrzebne i ddr3 wystarczy a już rok po premierze okauje się że ps 4 jednak jest mocniejsze i ms tego softem i obietnicami że nowy dasz przyspieszy xboxa do 130% nie zmieni
    .

sweeterek lubi to.
  5. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Niestety... Ale może wyciągną z tego jakieś wnioski i następna generacja od Microsoftu będzie lepsza. Ja i tak sprzedałem "lepsze" PS4 i kupiłem Xboxa bo nic mnie przy tym nie trzymało. A ta gorsza rozdzielczość której i tak nikt nie zobaczy, a już na pewno ja, na moich skromnych 32 calach, nie przeszkadza mi tak bardzo. Ci co kupili Xboxa chyba wiedzieli na co się piszą :)

6. NektaryN

NektaryN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wow, coś nowego :D Jak to możliwe, że exy są w FHD a multiplatformy 900p? :eek:

7. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale z drugiej strony ps3 też bym "potezniejszy" od 360 a nie było tego widać może z czasem się wyrówna jakośc gier.

8. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może ktoś chce zwiększyć sprzedaż ps4? I olewaja xone. Ms powiem wypuścić halo 5 w SD na ps4 ;)

9. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie chce im się specjalnie optymalizować pod xo, bo kosztuje... I taniej jest robić podobny kod na obie konsole.

10. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Spokojnie poczekaj na DirectX12.

11. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    o tym pisalem juz ... nic nie da directx 12 czy 13 czy 20 ... slabszego hardware nie naprawi soft

12. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jaka jest różnica między 900p a 1080p ?

13. Hasted

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1600X900(900p) vs 1920X1080(1080p) ilosc pikseli z ktorych sklada sie ekran ... na duzym ekranie widac roznice na tv 32 cale nei ma roznicy dla przecietnego gracza

14. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Generalnie może i na pierwszy rzut oka nie widać ale ja potrafię takie detale dostrzegać...
    Szczerze przed kupnem xone wiedziałem że bebechy ma słabsze od ps4 no ale kuźwa nie spodziewałem się że 80%procent gier będzie słabszych graficznie od ps4....
    To mój 5 letni komp obsługuje większość gier w 1080p a nowa generacja nie ? Wstyd...
    W du×pie mam wszystkie ich aktualizacje dasha,padów,kinecta itp usprawnienia rozmów w grupach,dla mnie mogliby zostawić stary dash z x360 i było by ok...graficznie mnie zawiedli.. Ewentualnie ps4 płaci grube siano aby gry były robione na 1080p

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

15. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Na filmiku na YT z kompresją i to jeszcze w 720p na pewno coś widać, nawet nie traciłem czasu żeby coś takiego oglądać.

16. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A czy Fable Legends nie jest już na DX12 ? Jak tak to dla mnie różnicy nie ma a gra chodzi jak muł :)

17. NektaryN

NektaryN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    DX 12 jeszcze nie wyszło.

Wczytywanie...

Poleć forum