1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Just Cause 3 w 2013?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dzokej, Marzec 31, 2011.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów

Obawialiście się, iż produkcja Renegade Ops, o którym pisaliśmy wczoraj, spowoduje, iż Avalanche Studios porzuci prace nad większymi tytułami? Jeśli tak, to mam dla was coś na pocieszenie.

Developer poinformował, że w 2013 roku możemy spodziewać się dwóch dużych tytułów spod jego skrzydeł, które ukażą się w pudełkach. Produkcja gier przeznaczonych do sprzedaży w cyfrowej dystrybucji ma nie wpływać na prace nad innymi projektami. Wiemy również, iż owe wysokobudżetowe gry będą oparte na znanych nam dobrze markach.

Raczej trudno się nie domyślić, że chodzi tutaj o nic innego, jak Just Cause 3. Nie wiadomo jednak, czym miałby być owy drugi tytuł. Nie wiemy także, kto będzie wydawcą gry, gdyż na razie „duże” tytuły tej firmy były wydawane przez Square Enix, jednak wydaniem Renegade Ops zajmie się Sega.

Na razie pozostaje nam czekać na więcej wiadomości, ale może ktoś z was domyśla się, nad czym obecnie pracuje Avalanche?

zrodlo:Just Cause 3 w 2013?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze nie widziałem dwójki, ale słyszałem że jest świetna i się nie nudzi. W najbliższym czasie trzeba się zaopatrzyć :) Jeżeli mnie wkręci to będę z niecierpliwością czekał na trójkę :) A po gameplayach dwójka wygląda jak dla mnie nieźle :)

4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Zdecydowanie polecam dwojke - jest swietna, rozbudowana i tyle mozliwosci.
    Odnoscie trojki to czekam z niecierpliwoscia
    btw. ciekawe czy to wyjdzie na ta generacje czy juz na nowa..

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To zle slyszales...
    Slabe jest to ze w sandboxie misje dodatkowe sa lepsze od kampanii, poza tym gra szybko mnie znudzila.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zależy od gustów :p Wiesz mam kolegę którego GTA 4 szybko znudziło gdzie mnie bardzo wciągnęło że przeszedłem 3 razy :)

7. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja właśnie pykam w Just Cause 2 ,i powiem,ze widowiskowość,możliwości no i genialna grafika to wielkie zalety,trochę słaby balans misji-raz mam cztery misje,a raz zero i od kilku dni nabijam chaos,aby mieć następne.Ale ogólnie polecam,warto sprawdzić.

8. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Oby poprawili fabułę, animację postaci i voice acting.

Wczytywanie...

Poleć forum