Just Cause

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
co powiecie o tej grze?
 

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik
Liniowa, nierelna, nudna :f To odemnie.
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
Nie warta ani kupienia ani ściągnięcia.W Just Cause można pograć 10 minut, potem się nudzi. Nie ma w tej chwili fajnych GTA-podobnych gier (mercenaries 2 też beznadziejne).
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Sorry za offtop, ale niedlugo wyjdzie Mafia2 i Godfather 2 :)

PS. Just Cause, jest bardzo słaby. Grafika, muzyka, dopracowanie... generalnie wszystko leży. :(
 

eska

Użytkownik
Użytkownik
Mialem Just Cause na PC ale po pierwszej misji usunalem. Nie polecam ale moze innym sie podoba :)
 

Zlocisz1234

Użytkownik
Użytkownik
Fajne jest skakanie ze spadochronu itp a reszta do dupy
 

glodos

Użytkownik
Użytkownik
dziwna fizyka, ścieżka dźwiękowa z deka do bani, przy misjach przeciwnicy biorą się niewiadomo skąd (jest ich nieskończenie wiele), tak jak ktoś wyżej wspomniał nierealna ( w czasie jazdy mozna sobie wskoczyć na dach samochodu albo w helikopterze złapać sie za płetwe i spowrotem wskoczyć do kabiny)
plusy? ładna woda nawet:p
przeszedłem całą ale dlatego że nie było w co grać praktycznie ciągle robi sie to samo gra niczym nie zaskakuje
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Gra nie jest taka zła... ale po jakimś czasie robi się nudna po prostu... poza tym olbrzymi świat rodem z gta i ładna grafika :)
 

Saju

Użytkownik
Użytkownik
Just Cause nie było złe. Zdecydowanie na plus grafika i ogrom świata. Na minus monotonność rozgrywki niestety. Na trzeci kwartał tego roku zapowiedziano premiere drugiej części. Najważniejszą zapowiedzianą zmiana ma być odejście od misji pobocznych i skupienie się na watku głównym. Mówi sie też o zwiększeniu realizmu w grze, czyli już nie będzie można złapać się skrzydła samolotu w czasie lotu;) Nie jaram się nie wiadomo jak, ale na pewno sprawdzę.
 

m2gik

Banned
Użytkownik
Nie rozumiem. Czego oczekujecie od gry która wyszła, o ile się nie mylę, w 2006r. Grafika na tamte "czasy" była na bardzo dobrym poziomie. Grałem w Just Cause na PC, i bardzo podobał mi się lot samolotem o zachodzie słońca, nad wielkim jeziorem. Lecz jesteśmy teraz w erze GTA IV, Killzone 2, Resident Evil 5, no i za niedługo Mafii II. Nie warto w tej chwili jej pobierać/kupować. Poczekajmy na kolejną część Just Cause, ma się ona zjawić we wrześniu bieżącego roku :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Pobierać grę która kosztuje grosze? :eek: rozumiem jak była premiera to kosztowała "sporo" ale teraz kosztuje ile kosztuje :cool:
 

badzik94

Banned
Użytkownik
Gierka kiepska :p Jeżeli chciałbyś porgać w coś podobnego do gta to polecam saints row
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Gierka kiepska :p Jeżeli chciałbyś porgać w coś podobnego do gta to polecam saints row
:D Dla mnie SR jest kiepskie ;) Napewno pierwsza część jak druga narazie niewiem bo tam jest ciekawiej troche samoloty i inne duperele... :cool:
 

Do góry Bottom