1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Just Cuise 2 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lobinos, Kwiecień 11, 2010.

1. lobinos

lobinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jestem w bazie stronghold rozwaliłem wszystko i nie wiem co tam trzeba zrobić

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    A dokładniej nie mozesz opisać?

Po pierwsze,nie ma czegoś takiego jak "baza Stronghold"-Stronghold to z ang. twierdza i w grze jest to jeden z rodzajów misji zlecanych przez lokalne kartele.

Żeby ta misja został zaliczona musisz doprowadzić do końca lokacji inżyniera, którego to na końcu bedziesz musiał bronić kiedy bedzie sie włamywał do systemu bazy(czy coś takiego).Misja zostaje zakończona kiedy zniszczysz śmigłowiec z wrogim pułkownikiem,który to będzie atakował owego inżyniera.

4. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale co zrobić by co? By podbić bazę? Zdobyć 100% odkrycia? Rozwiń trochę wypowiedź.

5. lobinos

lobinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziekuje że chcieliście mi pomóc nosze okulary gdy chciałem z bliska opisać gdzie jestem zobaczyłem na mapie gwiazdeczke poleciałem tam i przeszedłem misje. Super gra:))

6. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    a moze grasz tylko w demo dlatego nie mozesz przesc dalej gry

Wczytywanie...

Poleć forum