Jutro zapłonie płomień rewolucji, zwiastun premierowy (Assassin's Creed 3)

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Niecały tydzień temu mieliśmy dla Was premierowy zwiastun Assassin's Creed 3, teraz pora na... premierowy zwiastun Assassin's Creed 3. Hmm, tym razem ponoć oficjalny. Cokolwiek to znaczy.

Ten dzisiejszy jest dłuższy i pokazuje jak Ratonhnhaké:ton został Connorem, o co walczy i do czego jest zdolny, żeby tę walkę wygrać.


Via: Polygamia.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No to będzie rzeźnia... Już tylko czekam na tą grę :D
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Przepraszam, wstawiłem zły film...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nareszcie jutro premiera :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe jakie dostanie recenzje. bo jest sie miejscami do czego przyczepic, czego nie moge powiedziec o pozostalych czesciach.
btw. bedzie nastepna czesc? :cool:
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ciekawe jakie dostanie recenzje. bo jest sie miejscami do czego przyczepic, czego nie moge powiedziec o pozostalych czesciach.
btw. bedzie nastepna czesc? :cool:
Ubisoft zapowiadał że to ostatnia część serii, ale niewykluczone że powstanie coś osadzonego w tym uniwersum.

Co do gierki jaram się niesamowicie i żałuję że premiera dopiero 23-ego :/
 

Michał_20

Użytkownik
Użytkownik
Co do gierki jaram się niesamowicie i żałuję że premiera dopiero 23-ego :/
Nie wiem, może coś przeoczyłem ale gra wychodzi przeciez 31.10.2012r czyli 2 dni, taka jest data w każdym sklepie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem, może coś przeoczyłem ale gra wychodzi przeciez 31.10.2012r czyli 2 dni, taka jest data w każdym sklepie
Mowa o wersji PC :)
 

Michał_20

Użytkownik
Użytkownik
Mowa o wersji PC :)
A to racja, przepraszam :)
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Materiałów z AC3 jest przesyt, fakt, ale trzeba przyznać że zwiastun absolutnie genialny! AC3 to istny must-have! Tyle świetnych gier, tak mało pieniędzy ...
 

kucyk3

Świeżak
Świeżak
No gierka świetna jak każdy Assassin's Creed :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co zwiastun to lepiej.
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Graficznie jakoś słabo to wygląda. Szczególnie pierwsze sceny, tekstury, ogień, ilość detali.

No i nie pokazali nowych umiejętności:

:p
 

Kinczel

Użytkownik
Użytkownik
jakość grafiki zbliżona do ostatniej części, nie wiem czy tylko mi sie tak wydaje ale częściej widać wyskakujące elementy otoczenia
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trailer zajeżdża spoilem :D Przesyt news'ów, jak ktoś wcześniej wspomniał.
Żebym nie miał tej gry to bym tego nie oglądał już.
Czekajcie na premiere, nie wnikajcie w wiadomości o niej. To psuje zabawę. ...a gierka jest mEEga ReVelacyjna (jak niejednokrotnie wspominałem na SB) :p
 

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
No kurde dlaczego ja mam obawy że to będzie lipa. No nie wiem coś mi nie podchodzi ten klimat ale mam nadzieje że się miło zawiodę :]
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
gra jest spoko chociaż widzę wiele niedociągnięć i już był pierwszy patch i będzie z pewnością kolejny jak nie jeszcze parę, otóż chodzą świnie po ulicy i normalnie przechodzimy przez nie, z niektórymi cywilami na których wpadamy dzieje się to samo albo znikają.. nie której przedmioty też znikają na przykład dziś zauważyłem jak beczka przed assassinem znikła, ogólnie gra jest fajna ale muszą wypuścić ten patch który to naprawi bo wielu graczy będzie to irytować zapewne.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego czepiacie się grafiki? Konsola ma już 7 lat i trudno jest z niej wyciągnąć coś więcej. Poza tym w Assassin's Creed zdecydowanie najważniejsza dla gracza powinna być fabuła.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
grafika jest jak najbardziej spoko tylko nie dopracowali tego,w poprzednich czasach nic nie znikało ani nie przechodziło się przez inne postacie
 

akwarium25

Banned
Pewnie czasu na dokladne testy braklo ale poprawia napewno ,zeby nie bylo lipy . Plomien rewolucji byl ja pirat na lt wyszedl albo lt na xa:)
 

Do góry Bottom