1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

juz nie wiem co robic :(:( pls help me:(

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomasz222, Grudzień 15, 2008.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie mam pojecia co jest nie tak...mam okolo 25% gry w statsach.. jestem pare misji po tym jak dostalem nowy telefon z kamera i mialem misje z policjantem przekupnym...teraz nic sie nie dzieje..na maila nie przychodza mi zadne wiadomosci.nikt do mnie nie dzwoni..kazdy ma pczte wlaczaona jak ja dzwonie jedynie raz na czas michelle moge zaprosic gdzies i tyle..gram juz tak kilka godizn i nic sie nie dzieje...o co chodzi bo juz wariuje przez ta gre..robi sie nudna......nic totalnie na mapie nie miga ze mam gdzies cos zrobic..widze tylko bary puby lostnikso.malowanie myjnie kregle itp itd..prosze o jakies porady;..dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxitrol

Maxitrol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bukowno
    Ja osobiście do tego momentu jeszcze nie doszedłem ale czytałem że to może być spowodowane "przycięciem" gry. Ktoś tam uruchomił gre z wcześniejszego save'a i doszedł do tego momentu jeszcze raz i gra ruszyła dalej. Nie wiem spróbuj

4. apekiller

apekiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Może masz włączony "Sleep mode" w telefonie?

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie wiem czy to moze byc spowodowane przycieciem bo w sumie to gre mam na dysku ...jak nie byla na dysku to raz na czas zdarzylo sie ze sie zaciela..a z save juz probowalem;/ i nic...

Wczytywanie...

Poleć forum