1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Już niedługo spełnią się mokre sny fanów South Parka - pierwsze chwile z Patykiem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ostatnio ekscytowałem się zakończeniem prac nad South Park: The Stick of Truth, jednak nie sądziłem, że każdy kolejny dzień do premiery produkcji studia Obsidian będzie udręką. Wszystko było w najlepszym porządku aż do dzisiaj – właśnie kilka minut temu zobaczyłem pierwsze 13 minut z tej gry! Spełniają się (mokre) sny...

Nie bójcie się o spoilery, nie martwcie się o nieporządne treści – jasne mamy tutaj sam początek rozgrywki, ale jest to RPG, a jak wiemy takie tytuły nie kończą się po dwóch godzinach! Zobaczycie „nowego” chłopaka, który spotyka przyjaciół, dodaje ich do znajomych i zapoznaje się z całym królestwem.

Jestem przekonany, że fani serialu w tych pierwszych chwilach zobaczą wiele wyjątkowych i śmiesznych smaczków z tego uniwersum – to naprawdę trzeba zobaczyć!

Tak szczerze – ja zobaczyłem, teraz nie mogę się doczekać premiery, więc Wy patrzcie i cierpcie razem ze mną... ;)! To będzie czarny koń przyszłego miesiąca!

South Park: The Stick of Truth zadebiutuje na rynku 7 marca – dokładnie za 21 dni, bardzo długich dni...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Rechu

Rechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    BDG
    Musze w to zagrać :biggrin-new:

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Świetnie świetnie i jeszcze raz świetnie!

Idealny przykład na to, że grafika nie jest najważniejsza, jeżeli humor i fabuła jest na wysokim poziomie!

"Możesz skorzystać ze swoich punktów pipi :D - Ja mówię, że to pipi więc to pipi ?!?!"

Ojj będzie zajefanie :). Już wyczuwam te kozackie teksty :)

PS. Na pewno to będzie jedna z najlepszych gier z South Park :)
    Dla fana musowa produkcja :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum