1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Już się pogubiłem...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djezzer93, Grudzień 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam wszystkich, mam pewien problem. Było właścicielem Xbox-a 360 arcade wersja falcon przerobiony jednak sprzedałem go i kupiłem sobie PS3. Po paru tygodniach posiadania PS3 nagle znowu zaczęła nabierać mnie chęć na Xbox-a.
    Dużo czytałem przez ostatni czas o wydajności i tych różnych ****relach i już się pogubiłem. Więc mam do was prośbę, pomóżcie mi chociaż trochę się na coś zdecydować. Wiem, że to forum Xbox-a i raczej większość ludzi będzie mnie namawiać do niego, jednak proszę abyście podeszli do sprawy poważnie.
    Jeżeli ktoś chce pisać np. "Weź Xbox-a PS3 ssie pałkę" lub na odwrót niech sobie od razu daruje.
    Z góry dzięki za wszystkie pomocne posty ;D

@Edit
    Też uważam, że najlepiej mieć obie konsole ale raczej w wieku 17 lat nie za bardzo mam fundusze na to więc muszę "na razie" zadowolić się jedną ;D

@Edit2
    To nie o to chodzi, że żal mi kasy, raz na jakiś czas mogę sobie na jakąś grę pozwolić i nawet nie muszę nowej kupować wymieniam albo na gametrade.pl za darmo albo idę do salonu z konsolami(mam taki w mieście) i za kwotę 30 zł wymieniam na inną.
    Tu chodzi o gry jakie są na daną konsolę no i o to, że prawie każdy mój kolega ma Xbox-a znaczy nie prawie tylko każdy i nie mam z kim grać przez neta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    najlepiej miec jedno i drugie
    ps3 dla exów, xboxsa dla "darmowych" multiplatform

4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ja bym zostal na ps3 juz. chyba ze zal ci kasy na gry i chcesz kupowac piraty a jakos specjalnie nie zalezy ci na multi. jesli masz kase to ps3 zostaw i kup x'a tak jak mowil kolega wczesniej.

5. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Na PS3 wychodzi wiele świetnych exów (Killzone 2, God of War 3, Uncharted 1 i 2, Heavy Rain) dla których warto jest mieć tą konsolę. Zresztą (tylko mnie nie zabijcie) PS3 w tym roku pokazało pazur, i jestem prawie pewien, że w nadchodzącym 2010, X360 pozostanie daleko w tyle. Developerzy poznali już dość dobrze zasady programowania na PS3 i zaczynają tworzyć gry, których na X360 nigdy w takiej jakości nie doświadczysz. No i nie można zapomnieć o darmowym multiplayerze, czytniku Blu-Ray czy dostępności PSN w Polsce ;)

6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Ile razy jeszcze będziecie zakładali takie tematy ?

http://xboxforum.pl/off-topic-f45/czy-kupic-xboxa360-czy-ps3-35362.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum