1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[K]Xbox 360 zestaw

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zapsu, Grudzień 30, 2009.

1. zapsu

zapsu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Chętnie zakupię konsolę Xbox 360.

Mile widziane:
    -gwarancja - czyli nie przerabiana, nie grzebana etc.
    -pełny zestaw(w tym dysk lub karta pamięci)

Wymagane:
    -sprawność, nieusterkowość

Teraz bardziej tekstowo. Chciałbym kupić konsolę Xbox 360 w dobrym stanie, mile widziane nieprzerobienie(a co za tym idzie gwarancja), gdyż chciałbym pograć na live.

Jeśli chodzi o wyposażenie, to nie wymagam dysku, jednak w takiej sytuacji mile widziana karta pamięci, żebym miał gdzie zapisać dane.

Oczywiście rozważę także oferty konsol przerobionych. Ważne by nie były grzebane lub nie wiem co jeszcze(jeśli będzie z X-clampem etc to odpada natychmiast).

Jestem z Łodzi, więc oferty z tych terenów rozważę o wiele poważniej.

Chętnie ponegocjuje, rozważę każdą ofertę.

Kontakt.
    9225851 - GG(najmilej tutaj)
    607867002 - tel.(tylko nie pisać mi smsów)
    e-mail - zapsu@o2.pl
    ew. priv.

Wczytywanie...

Poleć forum