1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel av + hdmi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziend0bry, Luty 27, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Co daje podłączenie dwóch kabli? HDMI I tego AV? Nie wiem jak on się nazywa :D Ale niech będzie AV. Ten z 3 kabelkami na koncu. Gdzies widzialem filmik na YT ale nie zrozumiałem o co chodzi..

więc. co mi da podłączenie 2 kabli do xboxa i tv naraz ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Jak masz w domu kino domowe to nie podłączysz go przez HD, bo HD idzie do TV, a to drugie component podłączasz do kina domowego.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przez HDMI idzie obraz oraz dzwięk a przez AV (czerwony, biały, żółty - niepodłączony) po przerobieniu końcówki aby weszła pod HDMI idzie dźwięk do głośników np. kino domowe

5. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

HDMI też przesyła dźwięk, ale nie podłączysz go na raz do kina domowego i TV, a w TV dźwięk jest słabszy.

6. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Aaaa. To ja idę przetestować :D:D

7. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Tylko na zwykłym componencie nie będziesz miał 5.1 bo są tylko 2 wejścia na dźwiek, musisz mieć component HD AV, najlepiej taki co nie zasłania kabla HDMI i musisz przez wyjście optyczne bodajże.

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No przecież On dokładnie to napisał w pierwszej części zdania.

Wczytywanie...

Poleć forum