Kabel Bigben pod xbox slim na monitor vga

elcidx

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie można kupić kabel bigben za którego pomocą podłączymy xboxa slim do monitora z wejściem vga. Czy xbox 360 slim 250 gb ma wejscie compozite do którego można podłączyć kabel na vga?
 

Kage

Użytkownik
Użytkownik
Nie masz dvi w monitorze ? jesli masz to hdmi-dvi kabel 16zl a obraz idealny
 
Kabel najszybciej dostaniesz na Alledrogo a czy ma composita tego nie wiem bo użytkuję zwykłą wersję ;)
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
tylko pamietajmy że kabel dvi-hdmi nie przenosi dzwieku(jeśli chodzi o monitor) chyba że kupisz dvi-hdmi + audio
 

Kage

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam hdmi-dvi do monitora i component do wzmacniacza wiec dzwięk mam na kolumnach
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej kupić VGA ja go mam do Fata z BigBena fakt kabel kupiłem 1 rok temu i był on drogi kosztował 110zł w Saturnie ale jakość obrazu i kabla jest rewelacyjna używam na monitorze Samsung 2233 22" + Dżwięk na głośniki Genius polecam. Kabel hdmi-dvi nie ma osobnego kabla dźwięku więc musisz posiadać głośniki w monitorze a jakość orginalnego kabla BigBen VGA morze być lepsze niż taniego kabla z Allegro hdmi-dvi
 

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
kabel big ben i microsoft mają taką samą bardzo dobrą jakość, nie kupuj przenigdy podróbki !
 

elcidx

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej kupić VGA ja go mam do Fata z BigBena fakt kabel kupiłem 1 rok temu i był on drogi kosztował 110zł w Saturnie ale jakość obrazu i kabla jest rewelacyjna używam na monitorze Samsung 2233 22" + Dżwięk na głośniki Genius polecam. Kabel hdmi-dvi nie ma osobnego kabla dźwięku więc musisz posiadać głośniki w monitorze a jakość orginalnego kabla BigBen VGA morze być lepsze niż taniego kabla z Allegro hdmi-dvi
Mógł byś rzucić jakimś linkiem jak ten kabel wygląda?
A najlepiej dać linka gdzie można go tanio kupić, na alledrogo nie widzę nigdzie tego kabla.

Przy monitorze mam wejścia 1x dvi i 1 x vga, dvi jest wykorzystywane przez komputer.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Witam tu masz jeden link Kabel VGA HQL - BigBen na allegro znalazłem tylko jeden używany KABEL BIG BEN VGA . ZAPRASZAM DO LICYTACJI.!!! (1330468099) - Aukcje internetowe Allegro ogólnie kabel jest miękki bardzo łatwo się poddaje i jest w takim specyficznym oplocie ma pozłacane końcówki w zestawie masz przejściówkę z monitora Starego czyli wejście męskie na wejście damskie używane w monitorach LCD masz również przejściówkę z chincze na dżeka wszystko jest "pozłacane" na 100% znajdziesz te kable w takich sklepach jak Media Markt i Saturn ja sam tam kupiłem cena jest trochę wygórowana ale jakość jest tego warta. Pozdrawiam
 

elcidx

Użytkownik
Użytkownik
Witam tu masz jeden link Kabel VGA HQL - BigBen na allegro znalazłem tylko jeden używany KABEL BIG BEN VGA . ZAPRASZAM DO LICYTACJI.!!! (1330468099) - Aukcje internetowe Allegro ogólnie kabel jest miękki bardzo łatwo się poddaje i jest w takim specyficznym oplocie ma pozłacane końcówki w zestawie masz przejściówkę z monitora Starego czyli wejście męskie na wejście damskie używane w monitorach LCD masz również przejściówkę z chincze na dżeka wszystko jest "pozłacane" na 100% znajdziesz te kable w takich sklepach jak Media Markt i Saturn ja sam tam kupiłem cena jest trochę wygórowana ale jakość jest tego warta. Pozdrawiam
Ten kabel podepnę pod xbox 360 slim?
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
mam na sprzedaż kabel Big Ben cena 45zł + wysyłka . Wszystko za pośrednictwem allegro napisz na PW jak jesteś chętny
Ten kabel współpracuje z slim
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Tak raczej tak skoro kabel jest dedykowany do Xbox 360 a slim to tylko jego lifting jeżeli masz zwykłe wejście component z tylu xboxa to będzie pasował a Slim z tego co wiem posiada takie wejście zawsze się możesz spytać w sklepie jeśli się zdecydujesz na zakup w sklepie ( Na moje doświadczenie 100 % pasuje aczkolwiek nie chcę nikogo wprowadzić w błąd ) .Pozdrawiam
 

Do góry Bottom