1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Component czy Composite?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez r0wl3n, Listopad 9, 2013.

1. r0wl3n

r0wl3n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    z góry mówię, że szukałem odpowiedzi na moje pytanie, gdyż nie jestem leniem, ale nie znalazłem. Chodzi mi o taką sprawę. Mam xbox 360 slim i taki nie zabytkowy, ale starszy telewizor CRT SAMSUNG SLIM FIT 29 cali. Aktualnie mam konsole podłączoną przez kabel Comosite AV (czyli tradycyjne 3 chinch'e) no i rozdzielczość nie powala, ba mało co widać, a gdy gram to obraz u dołu jest lekko przycięty... Zajrzałem z tyłu telewizora i zobaczyłem specjalne wejście na Component (5 chinch'y) no i teraz moje pytanie. Czy uzyskam lepszą jakość zakupując np. ten kabel:

ORYGINALNY KABEL MICROSOFT COMPONENT do XBOX 360 (3687504614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

?

Aczkolwiek teraz patrze, że ten ma 6 chinch'y, tam gdzie powinny być 2 do audio (czerwony i biały) jest też video, czyli wygląda jak takie combo, które może służyć jako Component i Composite?

tutaj podsyłam zdjęcie tego wejścia:
    http://img16.tablica.pl/images_tablicapl/102403363_6_1000x700_samsung-slim-fit-tv-29-.jpg

nie pamiętam co jest nad nim napisane, gdyż aktualnie zjechałem do domu na weekend (ale coś chyba, że obsługuje 1080i). Sugerując się informacjami z serwisu ogłoszeniowego "Rodzaje przyjmowanego sygnału: 1O8Oi(HD) 720P/ 576P(SD)/48OP(SD)/ 576i(Analog)/ 48Oi(Analog)". Aczkolwiek nie wiem, czy ten telewizor przyjmuje HD, czy ktoś w ogłoszeniu tak napisał, żeby go opchnąć*:p ale 1080i jest na pewno napisane.

Powiedzcie co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Uzyskasz lepszą jakość, kup kabelek.

4. r0wl3n

r0wl3n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ten co podałem będzie się nadawał? bo tak jak właśnie zauważyłem ma niepotrzebny żółty chinch od video? Wybrałem ten, bo akurat sprzedawca jest u mnie w mieście i nie muszę niepotrzebnie płacić za wysyłkę.

Wiesz może, czy to prawda z tym uzyskaniem HD na tym telewizorze przy tej rozdzielczości 1080i? Bo trochę mnie to zaskoczyło przy takim telewizorze.

5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oryginalny ma dodatkowy żółty po to, aby był kabelek dwa w jednym (Component + Composite).

6. Net5kY

Net5kY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Potwierdzam, jest dużo lepszy obraz w porównaniu 3 / 5 chinchy (na moim LCD)

Wczytywanie...

Poleć forum