1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Component kupno

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez janosikk, Wrzesień 25, 2010.

1. janosikk

janosikk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , zakupiłem konsole xbox360 arcade , z tego co czytałem w zestawie jest kabel composite , mój dość stary telewizor crt- LG 29FB5RNX ma złącze komponent oraz "niby" hd ready , chcę dokupić osobno powyższy kabel , lecz z tego co czytałem owe kable różnią się jakością wyświetlania obrazu, a na allegro jest dość duża gama tych kabli.

Znalazłem kilka ciekawych:
    XBOX360 ORYGINALNY KABEL COMPONENT HD MICROSOFT (1237030428) - Aukcje internetowe Allegro
    Nowy Oryginalny Kabel Component XBOX 360 (1240615374) - Aukcje internetowe Allegro
    Kabel HDTV XBOX 360 Component AV 1,8m JAKOŚĆ (1242325263) - Aukcje internetowe Allegro

który z nich będzie najlepszym wyborem ,a może jest coś lepszego na allegro do 40 zł ( z przesyłką ).

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum