1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Component.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez #PCMR, Lipiec 14, 2009.

1. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    173
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Witam. mam pytanie. Czy jak zmienię w kablu z 'HDTV' na 'TV' to mogę zmieniać ustawienia obrazu? Bo mam aktywną opcje 'ustawienia hdtv' ale automatycznie jest ustawione na 480p i jak próbuję zwiększyć to się pyta czy zachować ustawienia, klikam tak i z powrotem wraca do 480p.

2. Lotnik421 Xbox One

3. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    z tego co zauważyłem u paru osób, opcje typu 1080i / 1080p działają na różnych TV, jeśli ustawisz 1080i i masz czarny ekran a po chwili wraca do starych ustawien, to znaczy że Twój TV nie oferuje tej opcji, spróbuj wtedy 1080p, powinno zadziałać, o ile masz ustawione HDTV na kablu component

pozdrawiam ;)

4. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Shador , chyba na odwrot . Jak nie działa 1080p to sproboj 1080i .

5. mackoo

mackoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam, mam pytanie otoz czy Xbox360 arcade posiada wejscie component? Nigdzie go nie widze mam tylko HDMI! Wlasnie zakupilem kino domowe i chce podlaczyc Xa pod kino obraz uzyskuje przez HD natomiast dzwiek chcialem przez kino. Co mam zrobic?

6. locke4

locke4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Kielce
    Wejscie Component? masz dwa wejscia w xboxie, jedno hdmi a drugie do innych kabli, musisz kupic odpowiedni.
    (bez tej przejsciowki po lewej do euro)
    watpie zeby sie dalo dzwiek przez component, a obraz hdmi. najprawdopodbniej bedziesz musial polaczyc przez component do tv i do kina.

7. bolecscnm

bolecscnm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    każdy iks ma wyjście komponent musisz użyć orginalnego kabla który dostałeś razem z konsolą.

jesli chcesz podłączyć obraz przez hdmi a dzwięk przez optyka to musisz rozebrac tą duża wtyczke z orginalnego kabla w której jest wyjście optyczne bo jak ją podłaczysz to zasłaniasz wyjście hdmi, gdzieś na forum jest tutek jak to zrobić.

8. mackoo

mackoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok mam ten kabel po prawej...yhm to do roboty:D

9. bolecscnm

bolecscnm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    ten kabel podłączasz do iks i już masz z drugiej strony chinche...

10. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    mackoo - jak chcesz obraz przez kabel hdmi a dżwięk z kina to kupujesz kabelek optyczny i podłanczasz LCD-ka z kinem domowym, na 100% w obu sprzętach masz te wejscia.

Wczytywanie...

Poleć forum