1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KABEL czy da się naprawić! ???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PendziorixPL, Sierpień 18, 2011.

1. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Już wcześniej pisałem że mam problem, a ten problem dotyczy kabla Component AV/HD. Otóż: gdy podłączam konsole pod Telewizor HD, obraz jest lecz nie mam głosu.. podłączyłem dla sprawdzenia konsole pod stary telewizor przez eurozłącze i nie ma obrazu ani dźwięku, więc jestem pewien że jest uszkodzony kabelek (żółty, czerwony, biały) czy jest jakiś sposób żeby je można było naprawić w domu?

Wczytywanie...

Poleć forum