1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  2. Xbox One X 

Zamknij zawiadomienie

Kabel do Live.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sir Dejv, Styczeń 11, 2011.

1. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Odrazu mowie jestem pelnym uzytkownikiem od niedawna i widzialem ze dla uzytkownikow jest zakaz robienia tematow w dziale dla swiezakow, a ja nie bardzo sie umiem polapac w tych dzialach mysle ze to dobry dzial.

A wiec tak, mialem razem z xbox'em kabel ethernet taki czarnawy. Bardzo mi pasowal nie wypinal sie dobry zasieg itp. Ale niestety pech trafil ze zostawilem szczeniaka w pokoju a ten sie za niego zabral i przegryz praktycznie na pol. I teraz moje pytanie czy mozna dokupic kabel ethernet typowo od xbox'a. Wiem ze mozna podlaczyc zwyklym teraz nawet tak mam, ale ja wolalem tamten lepiej trzymal itd.

A jesli mozna to ewentualnie za ile czy cus.

Wczytywanie...

Poleć forum