1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel do Live.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sir Dejv, Styczeń 11, 2011.

1. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Odrazu mowie jestem pelnym uzytkownikiem od niedawna i widzialem ze dla uzytkownikow jest zakaz robienia tematow w dziale dla swiezakow, a ja nie bardzo sie umiem polapac w tych dzialach mysle ze to dobry dzial.

A wiec tak, mialem razem z xbox'em kabel ethernet taki czarnawy. Bardzo mi pasowal nie wypinal sie dobry zasieg itp. Ale niestety pech trafil ze zostawilem szczeniaka w pokoju a ten sie za niego zabral i przegryz praktycznie na pol. I teraz moje pytanie czy mozna dokupic kabel ethernet typowo od xbox'a. Wiem ze mozna podlaczyc zwyklym teraz nawet tak mam, ale ja wolalem tamten lepiej trzymal itd.

A jesli mozna to ewentualnie za ile czy cus.

Wczytywanie...

Poleć forum