1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel do live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Salzman, Sierpień 4, 2009.

1. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chyba tak. Jak ja podłaczałem kablem innym do xboxa to mi działał net. Nie musi być z Mikrosoftu.

5. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bedzie chodziło.

6. Raimondo

Raimondo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Staszów
    To nie można jak ja kupic zwykłego kabelka sieciowego 8pinowego w każdym sklepie komputerowym jest do dostania :p

7. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jakbym mieszkal w polsce to bym kupil w polsce :p

ale w polsce nie kupuje bo tam oszukuja tak jak mojego kumpla :p opowiem wam ta historyjke idziemy w Gliwicach do BMJtu i tak kumpel mial 11,50 zl i mowi gostek 1 metr kabla 1 zl i zlotowka za koncowke :p dobra to kumpel mowi wezme 6metrow i 1,5 metra czyli razem 11,50 :p dobra czekalismy na ten kabel 2 godziny :p wkoncu po 2 godzinach wychodzi gostek i mowi 15,5 :p a on ma 11,5 to ja mowie czkaj dam ci na to ***** :p dobra idzie droga i myslimy czemu tak duzo no ta ja mowie moze koncowka po 2 byla a nie po 1 :p kumple mowi chodz zmiezymy i ja tak rozciagam ten kabel i juz widze ze jest za dlugi :p i sie okazalo zamiast 6 to bylo 8,5 i zamias 1,5 to 3 metry ale nam sie nie chcialo juz isc oddac :p

Wczytywanie...

Poleć forum