1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel do Monitora LCD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez carl913, Styczeń 27, 2008.

1. carl913

carl913 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko, a mianowicie czy będzie jakakolwiek różnica jak podlącze mojego xboxa (wersja arcade z wyjsciem HDMI) kablem hdmi z końcówką DVI z przejsciowka na D-SUB do monitora lcd 22''. Obecnie mam podlaczonego go kablem który kupilem na allegro czyli z jednej strony koncowka Xboxowa ta duza a z drugiej D-SUB, ale wiem ze jest mozliwosc podlaczenia taka jak napisalem wyzej tylko nie wiem czy jakosc obrazu bedzie lepsza i mam niepotrzebnie inwestowac w nowy kabel.

Pozdro

EDIT//
    Napisze mi ktos
    ?

nie pisz postów pod sobą //spike200

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Kabel do Monitora LCD

Najlepszym rozwiazaniem bylby zakup oryginalnego kabla vga.

4. carl913

carl913 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No to wlasnie takim kablem mam podłączonego Xboxa...

5. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Ja mam moje 22" podlaczone wlasnie przez D-SUB (w DVI mam wpiety komputer) i wydaje mi sie ze nie bedzie skoku jakosci, skoro sygnal HDMI tak czy siak puscisz pozniej przez przejsciowke D-SUBa. Wychodzi na to samo.

6. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

ale nie napisales czy orginalny a to robi roznice ;)

7. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Ja mam nieoryginalny kabel, ten ktory jest sprzedawany w pudelku imitujacym oryginal MS, i nie zauwazylem zadnych wspominanych na forum problemow, migotania, nieostrosci, slabego dzwieku itp. Nie mialem oczywiscie porownania z oryginalnym kablem MS, ale nie znalazlem zadnych powodow do narzekan. A wydalem cos kolo 30zl na gieldzie w Krakowie, IMO sie oplacalo :)

Wczytywanie...

Poleć forum