1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel do monitora VGA + dziwny obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Exer, Listopad 10, 2010.

1. Exer

Exer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , na początku chciałbym zaznaczyć iż wiem co to szukajka i nie znalazłem interesującego mnie tematu :p

Mam taki problem , kupilem kabel do x'a ot taki zwykły za 10 zł , bez tego okrągłego filtra na kablu. Po podłączeniu do mojego monitora i wybraniu interesującej mnie roździelczości obraz jest zjedzony w połowie , są podwójne litery (przesuniete w prawo, o tym juz wiem ze to przez kabel). Na ekranie pojawia się cos ala falowane kreski ( ledwo co widoczne ). Kabel sprawdziłem na monitorze kolegi i obraz jest ok (oprócz przesunietych lekko liter).

Mój monitor to: ASUS 22" VW225D
    Xbox 360 slim 250 gb.

Czy jedynym rozwiązaniem będzie wyrzucenie kabla i kupienie czegoś lepszego :p ?
    Bo innej opcji nie widze , chyba że ktoś z forum mnie oświeci :)

Dzieki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Kupuj nowy kabel. Oryginalny M$, albo BigBen-a.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tak to wina kabla ,nowy musi mieć walcowate filtry które tłumią zakłócenia
    najlepiej 1 lub 2 filtry ferromagnetyczne ,najlepsze kable to oryginalne Microsoftu
    BigBeny tylko ładnie wyglądają [sa niby pozłacane :) ]
    i sa drogie a jakość tylko trochu wyższa od przeciętnej ...

5. wroona

wroona Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kabel kablem ale bardziej prawdopodobne że twój monitor niewyrabia się przy tej rozdzielczosci którą ustawiłeś w konsoli. I niepomoże wymiana kabla tylko wymiana monitora lub ustawienie niższej rozdzielczości.

6. KalitaPL

KalitaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spróbuj zmienić rozdzielczość a jak nie pomoże to kup oryginalny kabel najlepiej na allegro

7. Akindusx

Akindusx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z kablem za 10zl mialem to samo, temat: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/xbox-vga-monitor-70195.html

Winta kabla. Mialem to samo, litery przesuniete, podwojne, obraz w delikatne paski falowane, uciety albo w poziomie, albo w pionie. Kupilem Big Bena za 105zl z przesylka no i obraz jest taki jak na TV 32 :) Kolory ostre, wyraziste, dzien do nocy, zero zaklocen, obraz "pełny" na max. rozdzielczosci tj. 1920x1080, wszystko co zle zniklo, POLECAM !

8. Exer

Exer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Akindusx

Akindusx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bierz ten: Kabel VGA HQL - BigBen Ja kupilem taki w tym sklepie, zreszta zobacz se komentarze, masz pewnosc, zawsze mozesz zwrocic etc.

10. GawedaS

GawedaS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KatoVice City
  11. panfil20091

panfil20091 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    GawedaS Czy twoja Oferta aktualna ? jeżeli Tak z miejsca wezme ten kabelek Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum