1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel do monitora

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krasnal888, Styczeń 6, 2009.

1. krasnal888

krasnal888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W najbliższych dniach będę szczęśliwym posiadaczem konsolki xbox 360 a że tv mam stary, kineskopowy to wolałbym podłączyć xboxa do monitora (asus 22`) i tutaj prośba. Mógłby ktoś zrobić zdjęcie jak wyglądają końcówki tego kabla? Obydwie. Najlepiej jakby to było własnoręcznie zrobione zdjęcie takiego kabla.

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    poszukaj lepiej, jeszcze dzisiaj nawet prowadziliśmy dyskusję na ten temat. pokaż że potrafisz... :)

4. krasnal888

krasnal888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no i tu cie zdziwie.. bo szukałem... Tylko nie chodzi mi o oryginalny kabel od M$ bo nie mam zamiaru przepłacać :p

5. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja pisałem ;d VGA ci będzie potrzebny:) i przejściówka m jack na głos.

6. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    wow, no to mnie zaskoczyłeś...
    innego niż vga nie podpasujesz więc nie ważne czy to będzie firmy m$ czy x lub y. allegro masz?

7. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak nie orginalny to pełno podrób za 30 zł jest na allegro ;p sureguj się tym co mówił mój poprzednik :D on zna się na rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum