1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Do Monitora

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LeVak, Kwiecień 19, 2012.

1. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam pytanie chcę kupić kabel do monitora i chciałbym koniecznie żebym miał głos na słuchawkach albo głośników. Dlatego myślałem nad zwykłym kablem VGA z przejściówką: KABEL XBOX 360 VGA HD LCD/CRT GOLD + ADAPTER AUDIO (2257356230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Lub na kabel HDMI-VGA czy jakość obrazu będzie lepsza z HDMI-VGA czy na zwykłym VGA będzie taka sama jakość.

2. Lotnik421 Xbox One

3. horse

horse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  4. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zawsze gram przy TV ale spróbować raz zagrać na monitorze dlatego nie potrzebny mi kabel za 120zł ;p

5. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Podpinam się żeby nie zakładać nowego tematu.
    Lepiej kupić:

KABEL HDMI-VGA XBOX360 - GWARANCJA - SKLEP! (2287711948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    I wtedy rozebrać wtyczkę tego kabla ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting i kable od dźwięku podłączyć do wzmacniacza albo przez przejściówkę

Czy kupić ten kabel

KABEL VGA HQL XBOX BigBen WYSOKA JAKOŚĆ!! (2290038683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chodzi mi o jak najlepszą jakość na monitorze. Bo w moim starym tv " troszeczkę " nie widać napisów.

6. Fangos77

Fangos77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam oryginalny kabel MS (2 x Audio + VGA) oddam sporo taniej wiecej info na PW

Wczytywanie...

Poleć forum