1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel do pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariurz999, Maj 27, 2014.

1. mariurz999

mariurz999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam pewien problem z padem bezprzewodowym . Mianowicie nie działa mi przycisk od łączenia pada z konsolą . Rozkręciłem pada żeby zobaczyć czy przy nacisku przycisk dochodzi do tego guzika na płycie i okazało się że to nie tam tkwi problem . Pytanie brzmi więc czy jest możliwość podłączenia tego pada przez przewód z konsolą - jeśli tak to jaki jest potrzebny do tego kabel . Dzięki za pomoc .

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tak, możesz. Nada się każdy do ładowania pada

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...