1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Do Pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez zonk31, Marzec 14, 2010.

1. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Zgubiłem element kabla który łączy pada z konsolą (chodzi mi oczywiście o pad przewodowy), coś co wygląda mniej więcej jak port w komputerze:whistle:
    1. Jak taka część się nazywa
    2. Czy dokupię ją bed potrzeby kupowania nowego pada?
    3/ Jaka byłaby średnia cena elementu(Czy opłacałoby się kupić sam kabel czy dołóżyć parę groszy i kupić nowego pada)
    z góry dzięki:shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loowoo

Loowoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Yyy, chodzi Ci o koncowke kabla czyli USB? Bo inaczej nie czaje, tego rowniez tez, bo jak to sie moze zgubic ;p

4. thris

thris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    tak, wlasnie o to. zgubilem to albo jak przenosilem pada albo kot mi gdzies wciagnal te czesc pod szafe czy w jakies inne niedostepne miejsce(najchetniej to bym zastrzelil te stara malpe). dzieki wielkie

6. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    chciałbym jeszcze raz ponowić prośbę o wrzucenie linku do tego rodzaju "końcówki" dla pada bo bardzo potrzebuje

7. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    proszę:

8. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    dragon ja wiem jak to wyglada ale potrzebuje linku do aukcji lub sklepu ktory sprzeda mi to sprzeda

9. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
  10. matiii9-9-9-9

matiii9-9-9-9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wydaje mi sie ze ten temat najodpowiedniejszy bedzie do mojego problemu. A zatem tak. Gdy wlaczylem dzis konsole moj pad przestal dzialac. Zalacza sie na razy ale tylko na chwile. I tu wlasnie swieca sie na nim dwie diody 1 i 4. Kabel nie moze byc wyrobiony poniewaz posiadam drugiego pada (niestety to jest kolegi) i ta koncowka dziala normalnie. Nie wiem co sie dzieje. Mysle ze to wina pada. Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc.

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A pad przewodowy czy bezprzewodowy? Bo wspominasz o wyrobionym kablu ale objawy masz jakby baterie się wyczerpały w bezprzewodowym padzie.

12. matiii9-9-9-9

matiii9-9-9-9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pad przewodowy. Aktualnie brak reakcji pada do podłączeniu pod konsole. Kolegi pad jesli jest podlączony sam to działa. Ale tez jakoś dziwnie po chwili. Przed zakupem swojkej konsoli porzyczylem od kolegi x'a (skad mam wlasnie pada) i sprawdzalem na tym wlasnie mojego kolegi konsoli i tez lipa nie dziala. Mysle tez ze to rowniez moze byc cos z konsola bo nieraz sie nie chce wlaczyc (od dzisiaj :/). Wczoraj zasuwałem jeszcze w Vanquish na tym "zepsutym" padzie. A dzis .. Aha moj pad jest zwyky orginalny pad przewodowy a kolegi jest edycja Modern Warfare 2. Ale mysle ze to i tak bez znaczenia. Istnieje wogole mozliwosc oddania pada do naprawy ? Z gory thx za odp.

ps.
    sry za orty ale pisalem szybko

Wczytywanie...

Poleć forum