1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel do pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kussiek, Grudzień 12, 2011.

1. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jako że gram przy biurko, nie chcę stale latać po nowe baterie, myślałem że takie coś może się opłacić http://allegro.pl/kabel-do-ladowania-pada-xbox360-nowy-warszawa-i1964163446.html oświećcie mnie, czy jak podepnę to do pada i xboxa a baterii nie będzie to czy będę mógł grać, jak na zwykłym przewodowym padzie? a po drugie, czy będę mógł tym podpiąć go do PC? W sumie jest napisane że umożliwia gre bez baterii, ale czy na prawde to tak dział? korzysta tak ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja mam podobne ale wpinam kabel do akumulatorkow co mam z tylu. Ale moj kumpel ma cos takiego mozna wypiac tylnia klape na baterie i smigac bez baterii. Co do kompa raczej tak.

4. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Proponuję zakupić oryginalny kabel od MS, w którego zestawie znajduje się akumulator do pada, i kabel którym można naładować ten akumulator. Jeżeli chcesz używać bezprzewodowego pada od Xboxa jako pada do kompa, to musisz kupić odpowiedni transmiter, bo tym kablem można kontroler tylko naładować.
    PS. oczywiście oryginalny Play&Charge Kit jest dużo droższy, ale za to dostajesz gwarancje, i masz pewność, że wszystko będzie działać :) Ja kupiłem jakiś rok temu, i nie żałuję.

5. Seraphin_pl

Seraphin_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Człuchów
    ja mam dokładnie ten sam model kabelka - zakupilem go niedawno ponieważ myslałem, ze uda mi się oszukac FRAG FX Shark 360.. niestety nie...
    :mad:
    kabelek sam w sobie działa na padzie bezprzewodowym, nawet jak wyciągniesz z niego baterie...
    nie wiem jak sprawuje sie w połączeniu z PC bo nie testowałem...
    u siebie zauważyłem jedną "wade" - na aukcji było podane, ze przez kabelek można ładowac akumulatorki - u mnie coś chyba nie działa bo moje aku są w takim stanie jak przed podpięciem kabelka...
    co do FRAG FX Shark 360 - kabelek nie "oszuka" urządzonak i niestety potrzebny jest przewodowy padzik - trochę denne rozwiązanie ale cóż - MICROSOFT ;)
    pozdrawiam

6. bartas225

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może próbujesz naładować zwykłe baterie (tzw. paluszki), a nie specjalny akumulator? Jeśli tak to się nie dziw, że się nie ładują, bo nie powinny :)

7. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co wy pieprzycie? To tylko kabel do ładowania pada, a czy na nim można grać bez baterii - nie wiem, nie miałem. Po podłączeniu tego pad dalej przesyła info bezprzewodowo, kablem leci tylko prąd.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Powinno działać nawet bez bateri z tym kablem... A ja mam takie pytanie czy jak mam baterie 1.2V to czy jak włoże ten kabel do pada to mi je naładuje czy tylko ten ich akumulatorek to ładuje ? Oczywiście wiadomo 1.5V nie naładuje bo ich nie idzie...

9. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Można grać całkiem bez akumulatorów.
    Można podpiąć gdziekolwiek, PC, tuner SAT itp. Każdy port USB jest dobry

10. bartas225

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Warto dodać (tak jak już pisałem), że z kompa można pada TYLKO ładować, ale nie podłączysz go tak, żeby używać go w grach na PC ;)

11. Seraphin_pl

Seraphin_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Człuchów
    bartas225

bartas 225 - weź Ty się czasami zastanów nad tym co piszesz i nie zniżaj forumowiczów do swojego poziomu ok???

12. bartas225

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a co, jak podlaczysz tym kablem pada do pc to mozesz go uzywac w grach na kompa? cos mi sie nie wydaje
    sorry za brak polskich znakow pisze z komorki

13. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no właśnie, z tego co czytałem masz rację

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to po co by się podłączało wtedy pada ?
    zresztą dlaczego produkt microsoftu (pad) miałby nie współpracować z innym produktem (System operacyjny Windows) lub grami (Game for windows live które mają 100% wsparcie dla padów od x360)
    działa i to bardzo dobrze, sam korzystam pod PC

15. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To nie wiem co masz za cud techniki. Te kable tylko lądują! Nic więcej. Żeby podłączyć bezprzewodowy pad do PC potrzeba wireless receiver.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

16. sadomaso02

sadomaso02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgadza się, ten kabel jest tylko do ładowania pada i w grach na pc nie działa.
    A grasz pewnie na przewodowym padzie

17. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    No ja mówię o przewodowym padzie :p

18. bartas225

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to widzisz, ja mówiłem o Play&Charge Kit, bo przewodowy rzeczywiście działa z PC.

19. wiewiorcwaniak

wiewiorcwaniak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej :) Powiem tak, nabyłem ten kabelek dzisiaj i opiszę może moją sytuację. Kupiłem w niedziele okazyjnie XBOX 360 wersję HDMI z jednym padem kosztowała mnie 100 zł. Wszystko pali, czułem, że może być RROD, ale wszystko działa pięknie. Poza kontrolerem niestety... dostałem go bez klapki. Dzisiaj nabyłem baterię z kabelkiem usb do ładowania. I niestety psikus pad nie odpala. Ciekawe czemu? Więc zakupiłem jeszcze w sumie za gorsze wspomniany przez ciebie kabelek. Podłączając go bez baterii odpala ring śmignie raz i niestety miga okrągła zielenina tak podłączony pad wzbudza konsolę ale niestety tyle, zero reakcji na żaden klawisz (cały czas miga). Więc tak albo coś grubszego jest skopane w padzie, że na tamtej kupionej przeze mnie baterii nie hula. Albo bateria jest walnięta postaram się ją oddać jutro lub ewentualnie przetestować inny model. Sam już nie wiem.
    Ale ciekawostka się pojawiła jak podłączyłem pada na tym kablu do kompa i tutaj panowie wyskakuje alert z pytaniem o sterownik? więc może jest opcja grania na kablu pod kompem? tylko skąd zassać sterownik?

20. bartas225

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sterownik sam się pobierze z Windows Update, a jak go zainstalujesz to będziesz mógł pada ładować z USB w kompie.

21. wiewiorcwaniak

wiewiorcwaniak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Vistę i Windows Update nie pobrał stera sam, więc pobrałem go stąd Software Downloads: Xbox 360 Wireless Controller for Windows

I niestety lipton... Nie ma możliwości działania bez baterii (w sumie na zakupionej dzisiaj baterii - nieoryginalnej z kablem usb ładujący bezpośrednio w baterię też pad nie hula).

Wczytywanie...

Poleć forum