1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel do Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maxi178PL, Sierpień 8, 2012.

1. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Witam, koniec z tymi licytacjami, nie mam szans :p Wiec tak, planuje kupic Xboxa 360 + zasilacz orginalny, przerobiona, ale tylko z zasilaczem, niby ma wgrane jakieś chlodzenie, za 200zł i mam do was takie pytanie, bo tam potrzeba koles pisze, kabel tv i pad, ale o pada sie nie martwie :p Moj monitor to Monitor LCD LG Flatron M2094D jaki kabel potrzebuje, zebym mogl podlaczyc tego xbox'a i miec obraz HD?
    KONSOLA XBOX`360 ARCADE+ ZASILACZ 239 `PLN + LT3.0 (2520275469) - Allegro.pl - Wi
    A tutaj 2 za 300 XBOX 360 PREMIUM PROMOCJA! GWARANCJA PISEMNA
    Pisalem do kolesia na email, pytalem sie czy to jasper, a on mi pisze, ze premium nie ma jaspera, to wersja core, a jak sie nie myle to nie ma xboxa premium core, co nie? Wiec ta chyba lipna, bo nie ma chlodzenia, chociaz ma wszystko pudelko, a tamte nie ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    to sa xenony po naprawie pochodza tydzien i na zlom

4. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Skad wiesz ;p Arcade tez ma xenoxa? ;o premium tez . nie wiem ;p

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Chyba jednak zdecyduje sie dolozyc te przynajmiej 300 400 zl i kupic juz porzadnego, uzywanego, do przerobienia ;P

7. Maxi178PL

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Do zamkniecia, juz kupilem Xboxa sprawnego ze wszzystkim z 2009 roku jasper'a :)

Wczytywanie...

Poleć forum