1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel ethernet jaki??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dzefii92, Listopad 9, 2010.

1. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    Witam zastanawiam się nad zakupem kabla Ethernet i tu nasuwa się pytanie
    czy kabel crossowany bedzie lepszy?,czy firma kabla ma znaczenie bo sa rożne (Digitus,Gembird,4world)
    długość kabla to ok 5m

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilao5555

kamilao5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Libiąż
    ja tam nie zauwazam roznicy... zawsze mi tak samo dziala i nie awaryjne.. ide do elektornicznego i mam..

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Nie ma znaczenia. Kabel to kabel.
    Krosowany kabel uzywa sie przy starych urzadzeniach do laczenia np 2 komputerow ze soba bez posrednictwa switcha.
    Nowe karty sieciowe i tak maja automatyczne wykrywanie czy kabel powinien byc krosowany czy tez nie.
    Jesli masz w domu switch/router itp... to potrzebujesz najzwyklejszy kabel. Im tanszy tym lepszy, przy 5metrach nie ma to ZADNEGO znaczenia, moze poza tym ze moze to byc linka (miekki) albo drut (twardy).

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Najlepiej drut, wtedy mniej problemów przy zaciskaniu złącza. Kabel do 5metrów zwykły utp. Jeżeli dłuższy (powyżej 10-20) to już lepiej ekranowany.

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

Ekran nie ma znaczenia. Zwlaszcza ze w wiekszosci sklepow i tak nie kupisz wtyczek ekranowanych.
    W Media Marktach i tym podobnych wynalazkach kupisz gotowe kable, nie bedziesz musial babrac sie z wtyczkami, zaciskarkami itp....

I na litosc boska... jakie "zakówanie złącza" :) Zakówać to mozna do klasówki :)

7. kuab91

kuab91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Najlepiej kupić zwykły kabel, idziesz do pierwszego lepszego sklepu komputerowego i prosisz o kabel ethernet 5m. Ja za swój zapłaciłem 3zł ( 1zł za metr + 2zł za końcówki) Nie ma co wydziwiać z kablem i przepłacać.

8. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    a nie miałeś kabla w pudełku? kup oryginalny. na pewno będzie pasował;)

9. portals

portals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lepiej kupić kabel klasy 5e szczególnie gdy ogląda się filmy z komputera.Bo różnica prędkości jest olbrzymia.

10. MaverickPL

MaverickPL Guest

Tak.... napewno na 5 metrowym kablu bedziesz mial roznice w predkosci... i tone zaklucen po drodze....

Wczytywanie...

Poleć forum