1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel hd vga do xboxa 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skrzydel5, Lipiec 6, 2010.

1. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Witam! Na allegro znalazłem taki kabel:
    KABEL VGA HD 5.1 WYJŚCIE OPTYCZNE DO XBOX 360 (1095696956) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy taki kabel będzie miał równie wysoką jakość co hdmi bądż component.
    Mój telewizor to:
    Samsung 37 cali full hd 1080p/i (nie jestem pewien)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    To kabel do Monitora chyba .

jeżeli się mylę to mnie poprawcie .

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, ale sa telewizory ktore maja VGA. Zacznijmy od tego ze jest to podroba. Kup lepiej kabel HDMI, ktory w tej samej cenie jest duzo lepszy i jakosc kabla nie wplywa na jakosc obrazu. Jezeli nadal chcesz kupic kabel VGA to kup oryginalny m$ lub BigBen, bo z podrobami roznie jest (np. rozdwojony obraz)

5. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Do takiego tv to aż grzech podpinać xboxa pod vga. Kup najtańszy kabel HDMI o długości jakiej Ci potrzeba. Na HDMI będzie bardzo dobra ostrość i lepsze kolory niż na VGA. Jeśli już chcesz VGA to tylko oryginał od MS albo big bena bo na tych podróbach to jest loteria.

Ale widzę że ta podróba lepsza od tej co ja kupiłem :). Ciekawy jestem czy w tych tanich kablach wyjście optyczne działa czy tylko na ściemę jest.

6. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jakość jest dużo lepsza na HDMI ( za 50 zł )

miałem oba kable ;)

7. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Lepiej kup HDMI w markecie za 10-20zl... nie ma zadnych roznic miedzy tymi kablami a kablami za 50 czy 100zl takze nie ma co przeplacac..

a co do kabla VGA to nie wszystkie TV obsluguja X360 przez VGA.

8. mstb

mstb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie zgodze się z Tobą.
    Mam w domu kabel hdmi za okolo 100zł i kabel VGA Big Ben. Porównywałem oba kable na telewzorze 40' full hd. Na hdmi są troszke żywsze koloroy lecz krąwędzie są strasznie nieostre. Na kablu VGA wszystkie tę krawędzie są prawie idealnie wygładzone co w ogólnej ocenie idzie na plus dla kabla VGA. Nie jestem jedyną osobą która to zauważyła, moi znajomi też wolą używać kabla VGA. Tylko tak jak ktoś mówił wcześniej musi byc to dobrej jakości kabel, ja polecam Big Bena.

9. yellovv

yellovv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Gdzie w Krakowie kupię kabel BigBen VGA? Kabel potrzeby na już! :)

Temat już nie aktualny!

Powiem jedno kupiłem najpierw taki za 20zł na allegro i jak podłączyłem pod monitor 22" to obraz/litery się rozjeżdżały jak bym widział kilka ekranów jeden na drugim - MASAKRA. Czytając forum, czytałem opinie że to wina kabla, nigdy do tego nie przywiązywałem uwagi, i zawsze kupowałem najtańsze kable i tym razem tak zrobiłem 20 zł i po sprawie a tu ZONK!!
    Zdenerwowałem się oddałem kabel sprzedawcy i kupiłem po tym co tu przeczytałem oryginalny kabel M$ i po podłączeniu przeżyłem SZOK - to jednak była wina kabla obraz teraz jest idealny! SUPER ostry! Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum