1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI a 50Hz

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mosakPL, Marzec 20, 2011.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Siema. Dotychczas miałem podłączonego Xboxa kablem dołączonym do zestawu (Scart) i ustawione na 60Hz. Wczoraj kupiłem i podłączyłem kablem HDMI i w ustawieniach wybrałem 720p. Konsola wyświetliła komunikat, "zmieniono częstotliwość odświeżania na 50Hz, czy obraz jest wyświetlany poprawnie?" Kliknąłem na tak, i jak dobrze rozumiem, mam ustawione odświeżanie na 50Hz, czyli gry, które wymagają 60Hz nie będą działać?
    Jak przestawić na 60Hz, bo w ustawieniach nic takiego nie mam?

Czy mogę mieć problem z grami, które wymagają 60Hz?
    Daje dziękuję!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niektóre gry na 60 hz nie będą działac. te opcje masz w ustawieniach, nie pamietam dokładnie gdzie, ale na pewno coś z ekranem/rozdzielczością.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Aby zmienić na 60Hz lub odwrotnie musisz zmienić kabel na composite :)
    Po zmianie na 60Hz i po podłączeniu kabla HDMI jak jeszcze raz wyświetli Ci się komunikat:
    "zmieniono częstotliwość odświeżania na 50Hz, czy obraz jest wyświetlany poprawnie?" naciśnij NIE :)

5. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Wiecie co, sprawdziłem przyciskiem info na pilocie i mam 60Hz w dashu, 60Hz w grze (każdej). A 50Hz jest tylko przy komunikacie:
    "zmieniono częstotliwość odświeżania na 50Hz, czy obraz jest wyświetlany poprawnie?".
    Klikam Tak i dalej mam znowu 60Hz. Czyli wszystko ok?
    A co oznacza na pudełku z grą napis "60Hz only"? Że odpali TYLKO w 60Hz, czy jest możliwość, aby odpaliła w 50Hz?

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak only to only :)

Wczytywanie...

Poleć forum