1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel hdmi a pal 50 i 60

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez frankie, Sierpień 31, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. frankie

frankie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tv mam podpięty kablem hmdi z konsolą no i nie da się zmieniać z pal-50 na 60. Aktualizacja dashboard tego nie zmieniła... no i mam pytanie czy ktoś zmieniał pal 50 na 60 ? oczywiscie chodzi mi o hdmi...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A po co chcesz to zmieniać? Przecież przez HDMI jak podłączasz to nic nie zmieniając każda gra chodzi...

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Bo masz od razu 60Hz.. Przynajmniej tyle mi wyświetla TV po podłączeniu X'a.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    taka opcja zmiany jest tylko przy podłączeniu do zwykłego telewizora kineskopowego

6. frankie

frankie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale ostatnio sprawdzałem jakis arcade i nie chodziła ? pisało że trzeba przełacyć na pal 50... wiadomo że 60hz to lepiej no ale...

7. koperek7

koperek7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja też mam z tym problem ale mam ustawione PAL 60 i obraz kolorowy wszystko ok oprócz takich kropeczek w niektorych miejscach(zla grafika) , ktoś tam powiedział że wystarczy kupić dobry kabel HDMI i będzoe git!...więc kupuje niedługo mam nadzieje żę będzie ok ...jak myślicie?

8. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pal mozna zmienic zwykłym kablem co dodają do konsoli

9. yokus

yokus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale po co to zmieniać...być może twój Tv sam włącza opcje 50hz bo np ma opcje podbijania ilości klatek do 100hz, wobec powyższego 60hz nie potrafi prawidłowo skalować, bo wtedy musiałby podbijać do 120hz. Wiem że w niektórych panasach tak jest

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum