1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI HDMI a HDMI XBOX360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Klerni, Kwiecień 10, 2011.

1. Klerni

Klerni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czesc, tak jak w temacie... powiedzcie mi czym różnią się oba kable? (Poza ceną) oraz czy ten pierwszy także będzie poprawnie działać?

Arkas SHH-15 HDMI - Kabel Arkas w RTV EURO AGD
    a
    empik.com - Kabel HDMI do Xbox 360 - BigBen, IQ Publishing - 84,99 z

BTw. Coś nie chce mi się wierzyć, że HDMI jest gorszy od kabla HD Component (czincz), który jest o dziwo droższy? jakiś komentarz osoby doświadczonej? Z góry dzięki

empik.com - Kabel Component HD AV - Microsoft - 140,99 z

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Kabel HDMI to najlepszy kabel. Obsługuje największe rozdzielczości i ma ostry jak żyleta obraz
    Jeden i drugi kabel to tak właściwie to samo;)
    Będą działać normalnie.

4. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tym że obydwa są za drogie!! kabel za 20zł HAMA da CI taki sam obraz a za 40 zł będziesz miał 3m lub nawet więcej a a jak wiesz w kablu HDMI obraz jest przesyłany cyfrowo więc wystarczy że jest "cały" przewody są nie przerwane.. Rożnicę tylko w jakości wykonania a nie w jakości obrazu!!! Component jest jest od Microsoftu więc to tłumaczy już cenę ale obraz przez HDMI jest porównywalny TYLKO do DVI reszta daje obraz gorszy...

5. Klerni

Klerni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja kupilem zwykly za 14 zł i kosi,drugi mam drozszy do Tv bo dawalem 140 zł i nie ma roznicy.

7. papaj42

papaj42 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kabel HDMI to kabel HDMI, cena nie gra roli. Jedynie może się różnić w przypadku długości kabla.

8. kostek941

kostek941 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podepnę się pod temat bo nie chce zakładać nowego tematu.
    @Macireks
    napisałeś że przez kabel hdmi obraz powinien być ostry jak żyleta a ja mam kabel hdmi za 40 zł chyba a nie wygląda to tak dobrze. z odległości jakichś 30-40 cm literki na klawiaturze ekranowej xbox nie są super wyraźne. jak to można ustawić żeby obraz był super ostry. w ustawieniach mam włączone 1080p hdmi... Pomocy

9. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Możesz spróbować ustawić na 720p albo 1080i. Jak masz długi kabel. Przy długich tańszych kablach może być gorsza jakość obrazu

Wczytywanie...

Poleć forum