1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Hdmi ok. 3-5m - który?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Maj 1, 2012.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.

Jakoś ostatnio stałem się leniwy i pomyślałem sobie jak w tv mam 4 wejścia HDMI w karcie graficznej mam 2 to dlaczego nie podłączyć TV do PC. Znacznie przyjemniej ogląda się filmy na TV niż jeżeli na monitorze 24" (Szczególnie z kimś :D, bo tam samemu mi to obojętne).

Tak myślałem by zakupić kabel 3m ale doszedłem do wniosku jak już to 5m może kiedyś mi się jeszcze przyda dłuższy a tu kicha będzie. Ogólnie mam 2 kable hdmi 1,5m i niestety za krótkie.. Myślałem nad złączką hdmi lecz takiej nie dostane u mnie w sklepie, a taką bzdete na allegro się nie opłaca kupować, to już lepiej nowy kabel..

Więc tak co sądzicie o tych aukcjach:
    A)
    Przewód kabel HDMI 1080p 1.4 3D BLACK-HD 5m GW24 (2250299951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

B)
    Przewód kabel HDMI 1080p 1.4 3D RED S-line 5m (2250296078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wg mnie to obojętnie który z nich i w cenie zbytnio się nie różnią. Jakie jest wasze zdanie? Przy tym drugim to widzę, że sprzedawca sam sobie zaprzecza bo raz jest 1.4b a później 1.4a..

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dowiedz sie u tego drugiego wy w końcu jest a, czy b, ale moim zdaniem i tak nie bedzie jakiejś różnicy w jakości :p

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Moim zdaniem też nie. Dziś patrzyłem w Auchan na kable HDMI 5 m ~80 zł (78.99zł) porażka jak dla mnie.

Więc zdecyduję się chyba na ten pierwszy.

5. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    kup najtanszy, nawet na 1.3 bedzie elegancko smigac wszystko

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po fakcie. Najtańszego nie chce.

Kupiłem sobie tak dla zabawy ten czerwony. Chociaż troszkę będzie się odróżniał od pozostałych.

Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum