1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI / VGA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lukas4Angels, Czerwiec 5, 2011.

1. Lukas4Angels

Lukas4Angels Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy takim kablem mogę podłączyć xboxa 360 do monitora ? W monitorze mam gniazdo VGA . Pytam, bo mialem kiedys orginalny kabelek bodajze Component / VGA i smigalo , czy w przypadku HDMI /VGA nie bedzie zadnych problemów ? I jak z dzwiękiem , w tamtej przejsciowce mialem chyba 2 kanaly dzwieku a tu nic takiego nie ma.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie istnieje cos takiego jak HDMI --> VGA, jak monitor ma tylko VGA to potrzebujesz kabla AV --> VGA najlepiej oryginalnego ms lub firmy bigben
    VGA nie przenosi dzwieku wiec kabel posiada dodatkowe zlacza cinch

4. Lukas4Angels

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Lipek

Lipek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    Ja miałem podpięte XPudło do monitora przez zwykłe VGA. Da się ale musisz pokombinować z dźwiękiem. Musiałem dokupić przelotkę female chinch-mini jack. Potem do tego kabelka podpinasz jeszcze female mini jack i dopiero do tej ostatniej przejściówki dowolne głośniki czy to tam chcesz (przez kabel mini jack-cotammasz). Jednakże obraz był niewiele lepszy od jakości na zwykłym TV (typu CRT).
    Pozdro.

6. Lukas4Angels

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To ze "chincyki" takie robia nie znaczy ze to dziala, HDMI to czysta cyfrowa transmisja, VGA to czysty analog, sam kabel nie przekształci tego sygnalu

Kabel oryginalny ?
    Watpie, na kablu za 20zl trudno oczekiwac dobrej jakosci

Wczytywanie...

Poleć forum