1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sin11, Marzec 13, 2013.

1. sin11

sin11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zastanawiam się czy kabel HDMI ma znaczenie jeśli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu na tv led/lcd?? Jak tak to jaki jest najlepszy z góy dzięki za odp
    pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jeśli chcesz najlepszą jakość obrazu, to kup najtańszy kabel HDMI w lokalnym markecie, za nie więcej niż 10 - 15zł.
    Nie daj się nabrać na żadne pozłacane końcówki i zbędne bajery. W niczym one nie pomogą a jedynie zmniejszą zawartość Twojego portfela i kilkanaście / kilkadziesiąt złotych.

Wiecej info tutaj: Zdzierstwo w biały dzień... - Sadistic.pl ;P

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Kabel HDMI

No dokładnie obojetnie jaki kabel hdmi kupisz, jakość będzie taka sama! Bo obraz jest przesyłany cyfrowo
    Różnica w cenie i jakości obrazu ma znaczenie przy kablach analogowych (chinche)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

6. Kamil Nykołajczuk

Kamil Nykołajczuk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale zawsze można kupić kabel lepszej jakości . NIe chodzi mi o jakość obrazu .
    3 razy musiałem wymieniać kabel bo przy wtyczce po jakimś czasie przestaje łączyć , a widziałem w sprzedaży takie kabelki z ruchomą wtyczka :D

7. 'Krzysztof Fryckowski

'Krzysztof Fryckowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Zależy co z tym kablem robisz, bo jak go podłączasz, odłączasz 10x dziennie, to kiedyś musi się rozsypać, ale to i tak wyjdzie taniej kupić drugi za dychę, przy czym, mi osobiście nigdy nie przestał żaden działać. W pracy podłączam 2-3 dekodery dziennie pod HDMI do sprawdzenia, a kabel żyje od ponad roku. W lapku tak samo, mam 'przenośny' kabel HDMI zawsze w laptopie, wymiętolony, pogięty, byle jak wsadzany do torby i od 3 lat działa bez zarzutu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum