1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez neonit, Listopad 2, 2009.

1. neonit

neonit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jedno krotkie pytanie na ktore nie moge znalesc konkretnej odpowiedzi ;)
    Czy jak kupie xboxa, ktory ma wyjsce hdmi, i tv ktory ma wejscie hdmi, to jedyne co musze podlaczyc to zasilanie i hdmi?
    i pare dodatkowych pytan

sluchawki podlacza sie do xboxa? wiem ze do tv mozna, ale do xboxa tez?

internet
    jak wyglada sprawa z internetem? moge zwykly kabel ok kompa podciagnac do xboxa, czy sa jakies specialne (jest mozliwosc bezprzewodowego?)

ps linki mi z tego forum nie dzialaja, w faq jest cos o internecie ale jak klikne to w adresie pojawia sie |http://xboxforum.pl/.php|

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Tak tylko kabelek hdmi ;)

4. maly_szusz

maly_szusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    co się tyczy słuchawek do samej konsoli nie podłączysz jedynie do pada podłączysz headseta, a co do neta tak jest to zwykły kabel ethernet

5. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xboxa (narazie) nie posiadam ale mogę powiedziec o przyładzie z laptopem.

Moj laptop posiada wyjscie s-video oraz hdmi,
    na obu testowałem gre Resident Evil 5.

Na hdmi jest po prostu tak jak ma byc, ładnie wygładzone krawędzie, lepiej oddane kolory obraz nie jest za taka mglą jest tak jak na matrycy laptopa a może nawet i lepiej.

Kabel s-video, obraz nie jest (az) taki zły widac smugi na obrazie, jest jak by za lekką mglą, kolory są "tylko" tzn przed tym s-video porównywałem hdmi.

Oczywiscie hdmi (w przypadku laptopa) jest lepszy, podłaczyłem 0 konfiguracji Vista wykryła model TV (jest to Samsung 42" z tzw średniej pólki) pobrała sterowniki oraz wybrała najlepszą rozdziałke oraz odpowiednią palete kolorów (?)

Przy s-video było trochę zabawy, ale od czego jest google :)

edit
    zreszta specyfikacje techniczne mówia same za siebie.

6. neonit

neonit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok, dzieki, nie uwierzycie jak trudno bylo prosta odpowiedz uzyskac ;)

thx, temat imho zamkniety.

Wczytywanie...

Poleć forum